Najlepsi strzelcy: Młodzik – Opolskie VI

W  szóstej grupie opolskiej ligi młodzików na czele klasyfikacji strzelców zimową przerwę spędził Mateusz Garncarz z Czarnych Otmuchów.

Strzelcy:

17 – Mateusz Garncarz (Czarni Otmuchów)

13 – Dawid Klementowski (Atom Grądy-Goświnowice), Jakub Burysz (Atom Grądy-Goświnowice), Bartłomiej Piechal (GKS Głuchołazy), Tymoteusz Kasprzak (Ścinawa Nyska-Korfantów)

12 – Patryk Dziony (Ścinawa Nyska-Korfantów)

11 – Marcel Czarniecki (Polonia I Nysa)

10 – Piotr Piotrowski (Sparta Paczków)

9 – Filip Wągrodzki (GKS Głuchołazy), Grzegorz Cichewicz (Polonia I Nysa), Piotr Otręba (Sparta Paczków)

8 – Jan Tarasek (LZS Jędrzychów), Artur Seremet (Polonia I Nysa)

7 – Kacper Studziński (LZS Jędrzychów), Alex Konior (Polonia I Nysa), Miłosz Bernat (Polonia I Nysa), Mateusz Pierz (Polonia II Nysa), Konrad Bogacz (Polonia II Nysa), Mateusz Bognowicz (Ścinawa Nyska-Korfantów), Jakub Duda (UKS Hattrick Głuchołazy), Jakub Zając (UKS Hattrick Głuchołazy)

6 – Jakub Korzeniewicz (Polonia II Nysa), Michał Dziedzic (Ścinawa Nyska-Korfantów), Tomasz Radom (Ścinawa Nyska-Korfantów), Hubert Kocuba (UKS Hattrick Głuchołazy)

5 – Kamil Spiżak (Atom Grądy-Goświnowice), Radosław Klimczak (Atom Grądy-Goświnowice), Patryk Gadzina (Czarni Otmuchów), Kacper Podgórny (Polonia I Nysa), Dominik Rydlewski (Polonia I Nysa), Łukasz Froń (Polonia II Nysa), Karol Karkocha (Sparta Paczków), Kajetan Jaroń (UKS Hattrick Głuchołazy), Mateusz Syposz (UKS Hattrick Głuchołazy)

4 – Gracjan Grinberg (Atom Grądy-Goświnowice), Jakub Prochot (Atom Grądy-Goświnowice), Marcel Szeląg (Czarni Otmuchów), Jakub Grabowiecki (GKS Głuchołazy), Karol Nogawka (LZS Jędrzychów), Szymon Nawrocki (Polonia I Nysa), Szymon Zimny (Polonia I Nysa), Oskar Kubicz (Polonia II Nysa), Kamil Skalski (Polonia II Nysa), Kacper Janczewski (Sparta Paczków), Bartłomiej Mandyna (UKS Hattrick Głuchołazy)

3 – Kamil Rejdak (GKS Głuchołazy), Gracjan Kapela (GKS Głuchołazy), Piotr Studencki (LZS Jędrzychów), Jakub Kubaszewski (Polonia II Nysa), Jakub Czarnobrewy (Polonia II Nysa), Kacper Ogiński (Sparta Paczków), Eryk Gliński (Sparta Paczków), Dawid Taratuta (Ścinawa Nyska-Korfantów), Damian Walczak (UKS Hattrick Głuchołazy)

2 – Rafał Bojkowski (Atom Grądy-Goświnowice), Magdalena Studnicka (Atom Grądy-Goświnowice), Filip Kawa (Atom Grądy-Goświnowice), Adrian Binek (Czarni Otmuchów), Konrad Kasprzyk (Czarni Otmuchów), Mateusz Nosal (Czarni Otmuchów), Adam Tarnowski (Polonia I Nysa), Maciej Ratajkowski (Polonia I Nysa), Natan Wierzchowski (Polonia I Nysa), Jakub Gutowski (Polonia II Nysa), Maksymilian Nastasowski (Polonia II Nysa), Łukasz Koperniak (Sparta Paczków), Filip Wandzel (UKS Hattrick Głuchołazy), Paweł Jankowski (UKS Hattrick Głuchołazy), Natan Domański (UKS Hattrick Głuchołazy)

1 – Michał Dubiel (Atom Grądy-Goświnowice), Paweł Janoszek (Atom Grądy-Goświnowice), Piotr Kalisz (Atom Grądy-Goświnowice), Kamil Zaczyk (Atom Grądy-Goświnowice), Mateusz Kalisiewicz (Czarni Otmuchów), Jakub Prochot (Czarni Otmuchów), Dawid Pacławski (Czarni Otmuchów), Patryk Seretny (GKS Głuchołazy), Antoni Kwit (GKS Głuchołazy), Tomasz Pietrzykowski (KS Bodzanów-Nowy Świetów), Kacper Dobruk (KS Bodzanów-Nowy Świętów), Maciej Hoszman (LZS Jędrzychów), Mariusz Wajskopf (LZS Jędrzychów), Tymoteusz Drabik (Polonia I Nysa), Michał Raczek (Polonia II Nysa), Dominik Kozłowski (Polonia II Nysa), Szymon Lizak (Polonia II Nysa), Wojciech Mazański (Polonia II Nysa), Jakub Stanisławczyk (Polonia II Nysa), Jakub Tomaszek (Sparta Paczków), Kacper Rychel (Sparta Paczków), Jakub Sobolewski (Ścinawa Nyska-Korfantów), Damian Kasprzak (Ścinawa Nyska-Korfantów), Dawid Pałamarz (Ścinawa Nyska-Korfantów), Tomasz Raczek (Ścinawa Nyska-Korfantów), Oliwer Świtała (Ścinawa Nyska-Korfantów), Cezary Juzwa (Ścinawa Nyska-Korfantów), Jakub Dołęga (UKS Hattrick Głuchołazy), Kajetan Szczepański (UKS Hattrick Głuchołazy)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi