Najlepsi strzelcy: Młodzik – Opolskie VII

W siódmej grupie młodzików rywali zniszczył kompletnie Remigiusz Barton z Fortuny Głogówek, który zdobył aż 47 bramek.

Strzelcy:

47 – Remigiusz Barton (Fortuna Głogówek)

25 – Szymon Muzyka (LZS Dytmarów)

24 – Mateusz Pietras (Fortuna Głogówek)

22 – Marcel Hoinka (LZS Dytmarów)

16 – Maciej Rzeszutek (Polonia Głubczyce)

14 – Piotr Furman (Orzeł Branice)

11 – Kamil Ociepka (Fortuna Głogówek), Kacper Krysztul (Orzeł Branice)

10 – Kacper Szymański (LZS Dytmarów), Kacper Jeleń (LZS Lubrza)

9 – Dustin Strulak (Fortuna Głogówek), Adam Bednarski (LZS Łąka Prudnicka), Mateusz Świczewski (Pogoń Prudnik)

8 – Alexander Poremba (Fortuna Głogówek), Jakub Darowski (LZS Łąka Prudnicka), Patryk Frydryk (Polonia Głubczyce), Dominik Klossok (Rolnik Biedrzychowice)

7 – Marzell Rogosch (Fortuna Głogówek), Grzegorz Przyszlak (Pogoń Prudnik), Tomasz Urbańczyk (Sokół Boguchwałów), Kacper Dziki (Sokół Boguchwałów), Przemysław Bajak (Sparta Pogoń Prudnik)

6 – Dawid Krajczy (Cukrownik Baborów), Igor Pawelec (Cukrownik Baborów), Konrad Mędrala (Polonia Głubczyce)

5 – Karol Wanżewicz (Fortuna Głogówek), Konrad Krukar (LZS Dytmarów), Dominik Synowczyński (LZS Lubrza), Tomasz Grządziel (Orzeł Branice), Michał Szewczyk (Orzeł Branice), Michał Muller-Szkolnicki (Pogoń Prudnik)

4 – Patryk Białek (Cukrownik Baborów), Marcel Będkowski (Fortuna Głogówek), Marcel Nowak (Orzeł Branice), Jakub Mor (Pogoń Prudnik), Jakub Lichocki (Polonia Głubczyce), Bartłomiej Bażowski (Rolnik Biedrzychowice)

3 – Samuel Krajczy (Cukrownik Baborów), Kevin Matelski (Fortuna Głogówek), Jakub Tutak (LZS Dytmarów), Marcin Dudek (LZS Lubrza), Tomasz Herbut (Orzeł Branice), Filip Jocher (Pogoń Prudnik), Julia Michalska (Pogoń Prudnik), Tomasz Serwetnicki (Polonia Głubczyce), Patryk Stec (Polonia Głubczyce), Michał Bieleń (Polonia Głubczyce), Tobiasz Twardy (Rolnik Biedrzychowice), Grzegorz Wielgan (Rolnik Biedrzychowice), Seweryn Fedorowicz (Rolnik Biedrzychowice), Bianka Kipka (Rolnik Biedrzychowice), Kacper Jarno (Sokół Boguchwałów), Miłosz Wasylewicz (Sparta Pogoń Prudnik)

2 – Jakub Konopka (Cukrownik Baborów), Marco Sroka (Fortuna Głogówek), Bartosz Adamowski (Fortuna Głogówek), Paskal Figura (LZS Dytmarów), Wojciech Skrzypek (LZS Dytmarów), Mateusz Gallus (LZS Lubrza), Kamil Mykita (LZS Łąka Prudnicka), Mateusz Hawron (Orzeł Branice), Gracjan Tłuczek (Orzeł Branice), Bartosz Mazur (Pogoń Prudnik), Piotr Czyżowicz (Polonia Głubczyce), Łukasz Czarnuch (Polonia Głubczyce), Piotr Figurniak (Rolnik Biedrzychowice), Tomasz Grzywacz (Rolnik Biedrzychowice), Kacper Kamiński (Rolnik Biedrzychowice), Michał Wolf (Rolnik Biedrzychowice), Martyna Leszczyńska (Sokół Boguchwałów), Kamil Kaps (Sparta Pogoń Prudnik)

1 – Piotr Sumik (Cukrownik Baborów), Paweł Morawiec (Fortuna Głogówek), Mateusz Waleryś (LZS Dytmarów), Nikolas Hoinka (LZS Dytmarów), Kacper Tlałka (LZS Lubrza), Filip Hombek (LZS Lubrza), Kacper Mąka (LZS Lubrza), Bartosz Salawa (LZS Łąka Prudnicka), Natan Kosek (LZS Łąka Prudnicka), Weronika Trembecka (LZS Łąka Prudnicka), Daniel Herbut (Orzeł Branice), Tomasz Modzelewski (Orzeł Branice), Jakub Jamrozik (Orzeł Branice), Jakub Kilarski (Orzeł Branice), Miłosz Krupiński (Pogoń Prudnik), Jakub Balcarczyk (Pogoń Prudnik), Dominik Woźniak (Pogoń Prudnik), Jakub Romaniuk (Pogoń Prudnik), Radosław Michalski (Pogoń Prudnik), Rafał Buchaniec (Polonia Głubczyce), Dawid Kruk (Polonia Głubczyce), Michał Czerepak (Polonia Głubczyce), Aleksander Lerch (Rolnik Biedrzychowice), Szymon Jałocha (Sokół Boguchwałów), Michał Sękarski (Sparta Pogoń Prudnik), Dominik Szuster (Sparta Pogoń Prudnik), Dominik Załanowski (Sparta Pogoń Prudnik)

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.