Najlepsi strzelcy: Młodzik – Opolskie V

W piątej grupie młodzików w województwie opolskim prowadzi strzelec 29 bramek, Kordian Pawliczek z LKS Obrowiec.

Strzelcy:

29 – Kordian Pawliczek (LKS Obrowiec)

24 – Marcin Blaut (Jedność Rozmierka)

22 – Dawid Glinka (Jedność Rozmierka)

20 – Fabian Sowiak (Unia Kolonowskie)

17 – Bartłomiej Grzysek (Jedność Rozmierka)

14 – Mateusz Spałek (Unia Kolonowskie)

13 – Paweł Zastępa (Spiders I Krapkowice)

12 – Martin Demarczyk (Unia Kolonowskie)

10 – Dawid Schreiber (Błękitni Jaryszów), Patryk Majnusz (LKS Obrowiec), Jakub Mikołajczyk (Piast Strzelce Opolskie), Łukasz Burak (Victoria Żyrowa)

9 – Tomasz Piontek (Jedność Rozmierka), Mateusz Krupa (Piomar Tarnów-Przywory), Natan Gruszka (Spiders I Krapkowice), Karol Czupała (Unia Kolonowskie)

8 – Miłosz Gorzel (MKS Gogolin), Lukas Krumpietz (MKS Gogolin), Patryk Machura (Piast Strzelce Opolskie)

7 – Kacper Muszkiet (Stal Zawadzkie), Oliwier Cieślar (Unia Kolonowskie)

6 – Brajan Kamiński (Błękitni Jaryszów), Łukasz Kolasa (Piomar Tarnów-Przywory), Michał Siłakiewicz (Spiders I Krapkowice), Jakub Kowol (Spiders I Krapkowice), Łukasz Diak (Victoria Żyrowa)

5 – Adam Puzik (Jedność Rozmierka), Karol Kopitza (LKS Obrowiec), Paweł Schlappa (LKS Obrowiec), Adam Hermasz (LZS Piotrówka), Paweł Cepak (MKS Gogolin), Kacper Wojdyła (Piomar Tarnów-Przywory)

4 – Tymon Katlik (Chemik II Kędzierzyn-Koźle), Krzysztof Niepala (Jedność Rozmierka), Paweł Kapica (Jedność Rozmierka), Maksymilian Nowak (MKS Gogolin), Wojciech Mehlich (Piast Strzelce Opolskie), Wojciech Gałas (Piast Strzelce Opolskie), Maksymilian Koteluk (Piast Strzelce Opolskie), Jakub Habior (Piast Strzelce Opolskie), Jan Jelonek (Piast Strzelce Opolskie), Ignacy Bujak (Spiders I Krapkowice), Jan Konsek (Spiders I Krapkowice), Mikołaj Padus (Stal Zawadzkie), Mateusz Mruk (Stal Zawadzkie)

3 – Kamil Stanczik (Błękitni Jaryszów), Krzysztof Swacha (Chemik II Kędzierzyn-Koźle), Bartosz Asman (Chemik II Kędzierzyn-Koźle), Marcel Pierończyk (Jedność Rozmierka), Tomasz Mrosek (LKS Obrowiec), Marcel Gawlik (LZS Piotrówka), Paweł Tomeczek (MKS Gogolin), Tomasz Hornatkiewicz (MKS Gogolin), Paweł Sztwiorok (MKS Gogolin), Hubert Grzesiński (Piast Strzelce Opolskie), Kacper Mostowski (Piast Strzelce Opolskie), Kamil Strugała (Piast Strzelce Opolskie), Manuel Breffka (Piomar Tarnów-Przywory), Mariusz Biela (Unia Kolonowskie), Damian Grodzki (Victoria Żyrowa)

2 – Mateusz Mendla (Błękitni Jaryszów), Paweł Kokoszka (Błękitni Jaryszów), Mateusz Jaskólski (Chemik II Kędzierzyn-Koźle), Denis Cioch (Jedność Rozmierka), Thomas Panek (LKS Obrowiec), Bartosz Broniak (MKS Gogolin), Dawid Piechota (MKS Gogolin), Stanisław Tomczyk (Piast Strzelce Opolskie), Bartosz Kryś (Piast Strzelce Opolskie), Kacper Skorupa (Piast Strzelce Opolskie), Seweryn Heinzer (Spiders I Krapkowice), Dawid Kaczmarski (Spiders I Krapkowice), Karol Kwiatek (Stal Zawadzkie), Patryk Nowicki (Victoria Żyrowa), Mateusz Foriasz (Victoria Żyrowa), Mateusz Kałuża (Victoria Żyrowa)

1 – Jakub Jaskólski (Chemik II Kędzierzyn-Koźle), Marcel Majnusz (Chemik II Kędzierzyn-Koźle), Rafał Nocoń (Jedność Rozmierka), Rafał Pawliczek (LKS Obrowiec), Oliwer Jakubowski (LKS Obrowiec), Michał Tomeczek (LKS Obrowiec), Jakub Kubacki (MKS Gogolin), Patryk Zientara (MKS Gogolin), Tomasz Kulak (Piast Strzelce Opolskie), Dawid Pastuch (Piast Strzelce Opolskie), Kacper Kucharski (Piast Strzelce Opolskie), Paweł Markiewicz (Piomar Tarnów-Przywory), Łukasz Sobota (Piomar Tarnów-Przywory), Kewin Zoglowek (Piomar Tarnów-Przywory), Jakub Mazurkiewicz (Piomar Tarnów-Przywory), Pascal Pers (Spiders I Krapkowice), Damian Galant (Spiders I Krapkowice), Jacek Kaczmarczyk (Stal Zawadzkie), Maciej Sławuta (Stal Zawadzkie), Radosław Starczewski (Stal Zawadzkie), Dawid Spałek (Unia Kolonowskie), Mateusz Stryczek (Unia Kolonowskie), Mateusz Bonk (Unia Kolonowskie), Robert Kilisz (Victoria Żyrowa)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi