

Arbeloa: Real musi zatrzymać Bale’a
Były gracz Realu Madryt, Alvaro Arbeloa w wywiadzie dla hiszpańskiej prasy, otwarcie przyznał, że zatrzymanie Bale w Realu powinno być priorytetem dla Florentino Péreza.
Od dłuższego czasu w Hiszpanii mówi się, jakoby Bale już w letnim okienku transferowym miał opuścić Real Madryt. Ponadto, zdaniem madryckiej prasy, klub podjął już decyzję o sprzedaży Walijczyka. Głos w tej sprawie zabrał Arbeloa, który postanowił bronić byłego kolegi z zespołu.
''Mam szczerą nadzieję, że Real nie zdecyduje się na sprzedaż Bale'a. Nie wierzę w to, że jego czas tutaj już się skończył albo, że jest w złej dyspozycji. On ma jeszcze wiele do zaoferowania"
"Gdybym był na miejscu Zidane'a, zaufałbym Bale'owi. Jest u szczytu swojej kariery i ma takie same umiejętności jak reszta zespołu"
"Te wszystkie kontuzje były dla niego bardzo ciężkim przeżyciem. Jednakże teraz jest zdrowy, a Madryt potrzebuje wszystkich swoich zawodników"
Zródło: www.football-espana.net
-
AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać








Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli








Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu

Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25








































