Najlepsi strzelcy: Lubuskie – Junior młodszy

własne

W lubuskiej lidze juniorów młodszych zdecydowanie najwięcej bramek strzelał Falubaz Zielona Góra, jednak najlepszym strzelcem został Paweł Kulesa z Warty Gorzów.

Strzelcy:

23 – Paweł Kulesa (Warta Gorzów)

19 – Cyprian Poniedziałek (Falubaz Zielona Góra)

16 – Mariusz Piechocki (Falubaz Zielona Góra)

14 – Marcin Szpakowski (Falubaz Zielona Góra)

12 – Robert Kobrzycki (Falubaz Zielona Góra)

10 – Mikołaj Gwoździewski (Stilon Gorzów), Oskar Szelkowski (Warta Gorzów)

9 – Krystian Kucharski (Lubuszanin Drezdenko)

8 – Mariusz Wypiorczyk (Lubuszanin Drezdenko)

7 – Gracjan Wiśniewski (Stilon Gorzów), Dawid Ufir (Warta Gorzów)

6 – Hubert Kruk (Stilon Gorzów), Tomasz Leśniak (Warta Gorzów), Leszek Jagodziński (Czarni Żagań)

5 – Jakub Patelski (Falubaz Zielona Góra), Adrian Dolczewski (Falubaz Zielona Góra), Kacper Czyżewski (Stilon Gorzów), Dawid Chwalik (Stal Sulęcin)

4 – Kacper Burkowski (Falubaz Zielona Góra), Konrad Cichosz (Warta Gorzów), Wojciech Stefaniak (Warta Gorzów), Patryk Grzywaczewski (Warta Gorzów), Dominik Klimpel (Korona Wschowa), Mikołaj Pihil (Korona Wschowa), Oktawian Horodyski (Czarni Żagań)

3 – Jakub Białogłowy (Falubaz Zielona Góra), Kamil Ograbek (Falubaz Zielona Góra), Mikołaj Ziemba (Falubaz Zielona Góra), Bartosz Konieczny (Falubaz Zielona Góra), Jakub Cichowski (Stilon Gorzów), Kacper Kuś (Stilon Gorzów), Marek Makowski (Warta Gorzów), Dominik Zakrzewski (Warta Gorzów), Dominik Faliszewski (Korona Wschowa), Wiktor Ramboliński (Korona Wschowa), Oliwier Pytel (Czarni Żagań)

2 – Jan Zioła (Falubaz Zielona Góra), Michał Łokietek (Falubaz Zielona Góra), Krystian Szyszko (Stilon Gorzów), Gracjan Klebieko (Warta Gorzów), Bartosz Żurawski (Warta Gorzów), Marcel Czech (Korona Wschowa), Daniel Wijata (Korona Wschowa), Dawid Kaczmarek (Lubuszanin Drezdenko), Bartłomiej Tutur (Lubuszanin Drezdenko), Daniel Buc (Czarni Żagań), Tomasz Jakubas (Czarni Żagań), Radosław Wnęk (Czarni Żagań), Michał Rosiak (Stal Sulęcin), Maciej Grochowski (Arka Nowa Sól), Dawid Domrzalski (Arka Nowa Sól)

1 – Marcin Dytko (Falubaz Zielona Góra), Dawid Czarnecki (Falubaz Zielona Góra), Mariusz Tkaczyk (Stilon Gorzów), Oskar Demczur (Stilon Gorzów), Wojciech Wojczal (Warta Gorzów), Krzysztof Stokop (Warta Gorzów), Mateusz Majerczyk (Warta Gorzów), Dawid Kopeć (Korona Wschowa), Krzysztof Ratajczak (Korona Wschowa), Fabian Czyż (Korona Wschowa), Eryk Pilarowski (Korona Wschowa), Łukasz Sanocki (Lubuszanin Drezdenko), Grzegorz Jakubowski (Lubuszanin Drezdenko), Brajan Wejna (Lubuszanin Drezdenko), Łukasz Bojarczuk (Lubuszanin Drezdenko), Dawid Bućkowski (Lubuszanin Drezdenko), Mateusz Świnka (Czarni Żagań), Hubert Kraszewski (Czarni Żagań), Łukasz Maciołek (Czarni Żagań), Marcin Kaczkowski (Stal Sulęcin), Mateusz Glapka (Arka Nowa Sól), Mateusz Eiryś (Arka Nowa Sól)


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.