Najlepsi strzelcy: Lubuska II – Junior Starszy

własne

W drugiej grupie wojewódzkiej ligi juniorów starszych dwóch graczy z Gorzowa było całkowicie poza zasięgiem całej reszty.

Strzelcy:

27 – Jędrzej Drame (Stilon Gorzów)

23 – Paweł Kulesa (Warta Gorzów)

10 – Oskar Szelkowski (Warta Gorzów)

9 – Krystian Kucharski (Lubuszanin Drezdenko), Kamil Hertel (Spójnia Ośno Lubuskie)

8 – Mariusz Wypiorczyk (Lubuszanin Drezdenko)

7 – Michał Skawiński(Stilon Gorzów), Dawid Ufir (Warta Gorzów), Kacper Wizowski (Ilanka Rzepin), Dominik Kadyjewski (Piast Karnin)

6 – Patryk Jakubowski (Stilon Gorzów), Damian Adamski (Stilon Gorzów), Tomasz Leśniak (Warta Gorzów)

5 – Błażej Cerbijan (Stilon Gorzów), Krystian Malinowski (Stilon Gorzów), Mikołaj Krzyżanowski (Stilon Gorzów), Alan Gliński (Meprozet Stare Kurowo)

4 – Łukasz Kalinowski (Stilon Gorzów), Kamil Książkiewicz (Stilon Gorzów), Konrad Cichosz (Warta Gorzów), Wojciech Stefaniak (Warta Gorzów), Patryk Grzywaczewski (Warta Gorzów), Jakub Błaszczak (Orzeł Międzyrzecz), Daniel Dąbrowski (Odra Górzyca)

3 – Patryk Ciesielski (Stilon Gorzów), Marek Makowski (Warta Gorzów), Dominik Zakrzewski (Warta Gorzów), Jakub Zdziennicki (Czarni Browar Witnica), Maciej Grzelachowski (Orzeł Międzyrzecz), Marcin Suski (Ilanka Rzepin), Kamil Jodłowski (Ilanka Rzepin), Rafał Wroński (Spójnia Ośno Lubuskie)

2 – Gracjan Klebieko (Warta Gorzów), Bartosz Żurawski (Warta Gorzów), Jacek Dudziak (Czarni Browar Witnica), Kacper Czyżak (Czarni Browar Witnica), Erwin Jasek (Czarni Browar Witnica), Dawid Kaczmarek (Lubuszanin Drezdenko), Bartłomiej Tatur (Lubuszanin Drezdenko), Oskar Wiktor (Orzeł Międzyrzecz), Patryk Grocholewski (Orzeł Międzyrzecz), Michał Szerszeniów (Orzeł Międzyrzecz), Antoni Rożnowski (Ilanka Rzepin), Jakub Ostolski (Ilanka Rzepin), Adrian Wroński (Spójnia Ośno Lubuskie), Maciej Tarasek (Spójnia Ośno Lubuskie), Kamil Lipski (Piast Karnin), Radosław Oprzalski (Odra Górzyca), Damian Bednarek (Meprozet Stare Kurowo)

1 – Mikołaj Gwoździewski (Stilon Gorzów), Arkadiusz Czapaluk (Stilon Gorzów), Damian Pazoła (Stilon Gorzów), Wojciech Wojczal (Warta Gorzów), Krzysztof Stokop (Warta Gorzów), Mateusz Majerczyk (Warta Gorzów), Andrzej Jasik (Czarni Browar Witnica), Igor Dudzik (Czarni Browar Witnica), Łukasz Sanocki (Lubuszanin Drezdenko), Grzegorz Jakubowski (Lubuszanin Drezdenko), Brajan Wejna (Lubuszanin Drezdenko), Łukasz Bojarczuk (Lubuszanin Drezdenko), Dawid Bućkowski (Lubuszanin Drezdenko), Piotr Chwirot (Orzeł Międzyrzecz), Mikołaj Michalczak (Orzeł Międzyrzecz), Sebastian Szik (Orzeł Międzyrzecz), Bartosz Pacholczyk (Orzeł Międzyrzecz), Denis Demiańczuk (Orzeł Międzyrzecz), Oskar Wizowski (Ilanka Rzepin), Andrzej Śniegowski (Ilanka Rzepin), Marcin Radkiewicz (Ilanka Rzepin), Filip Zakrzewski (Spójnia Ośno Lubuskie), Maksymilian Staroń (Spójnia Ośno Lubuskie), Filip Gordziejewski (Piast Karnin), Wiktor Pietrucha (Piast Karnin), Andrzej Rybak (Piast Karnin), Hubert Kijak (Piast Karnin), Mateusz Zachariasz (Odra Górzyca), Jakub Stefański (Odra Górzyca), Bartłomiej Żarniewicz (Odra Górzyca), Damian Kuryłło (Odra Górzyca), Łukasz Gołębiewski (Meprozet Stare Kurowo), Jakub Kołudzki (Meprozet Stare Kurowo)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.