Najlepsi strzelcy: Lubelskie – Junior Starszy

własne

W wojewódzkiej lidze juniorów starszych w lubelskim, walka o prym w rankingu najlepszych strzelców była bardzo zacięta. Choć nie obfitowała w niewiarygodne zdobycze, tak wyrównanego rankingu jeszcze nie mieliśmy. Ostatecznie zwycięzców jest dwóch: Norbert Myszka z Fundacji KS Hetman Zamość i Grzegorz Romaniuk z ekipy Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski.

Strzelcy:

9 – Norbert Myszka (Fundacja KS Hetman Zamość), Grzegorz Romaniuk (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski)

8 – Patryk Pakuła (Górnik Łęczna), Sebastian Tokarski (Orlęta Łuków)

7 – Adam Kędzierski (Górnik Łęczna)

6 – Kacper Nastałek (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Maciej Kuczma (Łada Biłgoraj)

5 – Damian Pilipczuk (Fundacja KS Hetman Zamość), Szymon Sadowski (Fundacja KS Hetman Zamość), Michał Dudek (UKS Widok SP 51), Krzysztof Sadura (Wisła Puławy), Jakub Rokicki (Orlęta Łuków), Łukasz Łoziński (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Damian Kuśmierz (Chełminianka Chełm), Robert Mitura (Lewart Lubartów)

4 – Patryk Krosman (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Szymon Nowak (Fundacja KS Hetman Zamość), Sebastian Plesz (UKS Widok SP 51), Dawid Kuśmierz (Chełminianka Chełm), Kacper Muzyka (Lewart Lubartów), Paweł Pieczykolan (Łada Biłgoraj)

3 – Bartosz Iwanicki (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Filip Gmiterek (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Adrian Wójcik (Górnik Łęczna), Piotr Świeca (Górnik Łęczna), Sebastian Grzelak (Górnik Łęczna), Paweł Daszek (Fundacja KS Hetman Zamość), Krystian Żelisko (UKS Widok SP 51), Bartłomiej Pyra (Wisła Puławy), Arkadiusz Osiak (Orlęta Łuków), Krystian Pawlina (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Robert Siarnik (Chełminianka Chełm), Arkadiusz Golda (Lewart Lubartów), Bartłomiej Gontarz (Łada Biłgoraj), Michał Tokarzewski (Victoria Parczew), Sebastian Dąbek (Janowianka Janów Lubelski)

2 – Dawid Jakubczak (Górnik Łęczna), Adrian Szczerba (Górnik Łęczna), Kamil Daszek (Fundacja KS Hetman Zamość), Jakub Witkowski (Fundacja KS Hetman Zamość), Karol Bukowski (Fundacja KS Hetman Zamość), Błażej Filipowicz (Fundacja KS Hetman Zamość), Michał Mojski (UKS Widok SP 51), Ernest Dębiec (Wisła Puławy), Konrad Łętowski (Wisła Puławy), Dominik Szymanek (Wisła Puławy), Dawid Chudyba (Wisła Puławy), Radosław Szustek (Orlęta Łuków), Szymon Łukasiewicz (Orlęta Łuków), Kacper Kusyk (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Ryszard Grochowski (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Krzysztof Rak (Chełminianka Chełm), Łukasz Adamski (Chełminianka Chełm), Oskar Zakrzewski (Chełminianka Chełm), Dawid Iskierka (Lewart Lubartów), Daniel Luchowski (Łada Biłgoraj), Maciej Korybski (Victoria Parczew), Janusz Lepiejza (Janowianka Janów Lubelski)

1 – Michał Kołodziejski (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Wojciech Gęborys (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Jan Raczkiewicz (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Paweł Kielar (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Mateusz Korzeń (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Paweł Piątkowski (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Szymon Kozak (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Kacper Łaba (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Michał Nowosad (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Michał Dudziński (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Jakub Piatnoczka (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Damian Kochalski (Górnik Łęczna), Filip Kaczorowski (Górnik Łęczna), Tomasz Stachański (Górnik Łęczna), Igor Lipiński (UKS Widok SP 51), Szymon Taracha (UKS Widok SP 51), Mateusz Mysłowski (UKS Widok SP 51), Rafał Król (UKS Widok SP 51), Igor Sanudenko (UKS Widok SP 51), Paweł Czeranowski (UKS Widok SP 51), Karol Dunda (UKS Widok SP 51), Alan Pikul (UKS Widok SP 51), Jakub Lewandowski (UKS Widok SP 51), Bartosz Gołębiewski (UKS Widok SP 51), Cezary Kabała (UKS Widok SP 51), Bartłomiej Gąska (Wisła Puławy), Sebastian Kowalczyk (Wisła Puławy), Daniel Krysztoszek (Wisła Puławy), Hubert Drozd (Wisła Puławy), Jakub Dębiak (Orlęta Łuków), Rafał Jaworski (Orlęta Łuków), Eryk Miszta (Orlęta Łuków), Hubert Skoczeń (Orlęta Łuków), Kamil Chojniak (Orlęta Łuków), Jakub Wierzchowski (Orlęta Łuków), Radosław Cieślak (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Patryk Kasak (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Jarosław Fijałkowski (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Jędrzej Dudek (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Filip Siepsiak (Chełminianka Chełm), Adrian Tabaczek (Chełminianka Chełm), Michał Górny (Chełminianka Chełm), Łukasz Bryk (Chełminianka Chełm), Szymon Jodłowski (Chełminianka Chełm), Dawid Zawiślak (Lewart Lubartów), Krzysztof Borówka (Lewart Lubartów), Wojciech Majewski (Lewart Lubartów), Hubert Ligęcki (Lewart Lubartów), Michał Łaciński (Lewart Lubartów), Filip Mróz (Łada Biłgoraj), Kamil Mulawa (Łada Biłgoraj), Jakub Dyjach (Łada Biłgoraj), Paweł Brodziak (Łada Biłgoraj), Mateusz Rak (Łada Biłgoraj), Robert Pałubski (Łada Biłgoraj), Rafał Kosiarski (Łada Biłgoraj), Albert Chomiuk (Victoria Parczew), Jakub Siuciak (Victoria Parczew), Patryk Skowronek (Victoria Parczew), Rafał Gołacki (Victoria Parczew), Igor Swirski (Victoria Parczew), Szymon Osieleniec (Victoria Parczew), Mateusz Kulpa (Janowianka Janów Lubelski), Michał Kuźnicki (Janowianka Janów Lubelski)


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *