Najlepsi strzelcy: Łódź IV – Młodzik

własne


W czwartej grupie ligi młodzików w Łodzi 14 bramek wystarczyło na zgarnięcie korony króla strzelców. A tyle właśnie zdobył Robert Sobczak ze Zjednoczonych Stryków.

Strzelcy:

14 – Robert Sobczak (Zjednoczeni Stryków)

10 – Szymon Bielecki (Sport Perfect)

9 – Szymon Szymczak (RTS II Widzew)

8 – Jan Kobyliński (Orzeł Łódź)

7 – Dawid Idzikowski (Sport Perfect)

6 – Dawid Przybysz (Zjednoczeni Stryków), Maciej Nysiak (Zjednoczeni Stryków), Oliwier Zych (Iskra Głowno)

5 – Jakub Rospara (RTS II Widzew)

4 – Kacper Adamczewski (Zjednoczeni Stryków), Alan Gajewski (AKS SMS Łódź), Jakub Kowalski (AKS SMS Łódź), Mateusz Grabowski (AKS SMS Łódź), Dawid Stępień (Start Łódź), Antoni Owczarek (Sport Perfect), Aleksander Gała (Orzeł Łódź), Michał Podsiadłowicz (Iskra Głowno)

3 – Igor Bobiński (RTS II Widzew), Bartosz Bryła (RTS II Widzew), Aleksander Jończyk (RTS II Widzew), Jakub Zarański (RTS II Widzew), Sebastian Wrzeszczyński (Zjednoczeni Stryków), Wiktor Adamiak (AKS SMS Łódź), Jakub Miziołek (AKS SMS Łódź), David Żarski (AKS SMS Łódź), Nikodem Stępniewski (Start Łódź), Adrian Wiśniewski (Sport Perfect), Oskar Pietras (Orzeł Łódź)

2 – Kacper Dębski (RTS II Widzew), Jakub Krajewski (RTS II Widzew), Jan Rajt (Zjednoczeni Stryków), Hubert Okupski (AKS SMS Łódź), Maciej Bąk (AKS SMS Łódź), Jakub Wałaszyński (AKS SMS Łódź), Kaj Kiersztyn (AKS SMS Łódź), Wiktor Fałek (Sport Perfect), Antoni Chmielecki (Orzeł Łódź), Dominik Suchecki (Amii Łódź)

1 – Mateusz Mitera (RTS II Widzew), Aleks Kupis (RTS II Widzew), Eryk Sałomachin (RTS II Widzew), Cezary Cichal (RTS II Widzew), Kacper Rzeczyca (RTS II Widzew), Julian Dawid (RTS II Widzew), Michał Florczak (Zjednoczeni Stryków), Kacper Dałek (Zjednoczeni Stryków), Oliwier Nowacki (Zjednoczeni Stryków), Jakub Gralak (Zjednoczeni Stryków), Oskar Bursiak (Zjednoczeni Stryków), Sebastian Duluk (AKS SMS Łódź), Bartosz Grąbkowski (AKS SMS Łódź), Igor Bielawski (AKS SMS Łódź), Szymon Chlebicki (AKS SMS Łódź), Julian Matysiak (Start Łódź), Michał Daniecki (Start Łódź), Szymon Kaźmierczak (Start Łódź), Mateusz Gonera (Start Łódź), Kacper Pawłowski (Start Łódź), Alan Rek (Start Łódź), Bartosz Niedomagała (Sport Perfect), Xander Lange (Sport Perfect), Kacper Błaszczyk (Orzeł Łódź), Krystian Kabaciński (Orzeł Łódź), Olivier Raczyński (Orzeł Łódź), Sebastian Frankowski (Orzeł Łódź), Igor Greber (Orzeł Łódź), Brajan Witczak (Iskra Głowno), Antoni Gutowski (Iskra Głowno), Bartosz Pawlik (Amii Łódź), Bartosz Kaźmierczak (Amii Łódź), Kacper Kantowski (Amii Łódź), Adam Jagodziński (Amii Łódź), Kacper Mrówczyński (Amii Łódź), Dawid Bielecki (Amii Łódź), Jakub Rejniak (Gałkówek), Cezary Polaczek (Gałkówek), Marcel Dróżdż (Gałkówek)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.