Najlepsi strzelcy: Łódź II – Młodzik

własne


W drugiej grupie łódzkiej ligi młodzików bramek mieliśmy mnóstwo, a najwięcej zgromadził Marcel Buczkowski z Kolejarza Łódź.

Strzelcy:

25 – Marcel Buczkowski (Kolejarz Łódź)

21 – Damian Związek (SP Widzew 2004)

18 – Jakub Jędrasik (SP Widzew 2004)

13 – Szymon Szymczak (Kolejarz Łódź)

11 – Krystian Sęk (Kolejarz Łódź)

8 – Damian Wawrzyniak (ŁKS Łódź), Jan Gralewski (ŁKS Łódź), Kamil Jakubowski (SP Widzew 2004), Mateusz Ludwig (Kolejarz Łódź)

7 – Szymon Mirowski (ŁKS Łódź)

6 – Hubert Pilarz (ŁKS Łódź), Stanisław Białkowski (ŁKS Łódź), Kacper Popławski (ŁKS Łódź), Oskar Porczyński (SP Widzew 2004)

5 – Filip Zawadzki (SP Widzew 2004), Kamil Witczak (Metalowiec)

4 – Aleksander Bobek (ŁKS Łódź), Kacper Barylski (Metalowiec), Sławomir Makowski (MUKS Włókniarz Pabianice), Piotr Nowak (Zawisza Rzgów), Michał Koszowski (Zawisza Rzgów), Adrian Polak (Sport II Perfect)

3 – Krystian Lajter (ŁKS Łódź), Wiktor Tracz (Kolejarz Łódź), Eric Marco De Panicis (Milan Scuola Calcio II Łódź), Adam Ruszkiewicz (Metalowiec), Rafał Gralec (Start Brzeziny), Jan Wągrowski (Iskra Dobroń), Krzysztof Kapuścik (Zawisza Rzgów)

2 – Artur Kuliński (ŁKS Łódź), Krystian Siniarski (ŁKS Łódź), Adam Olczak (ŁKS Łódź), Oliwier Mucha (ŁKS Łódź), Dominik Nowacki (SP Widzew 2004), Patryk Adrianowski (Kolejarz Łódź), Mikołaj Szczegielniak (Kolejarz Łódź), Kacper Kurczewski (Kolejarz Łódź), Mateusz Królikowski (Kolejarz Łódź), Jakub Zynger (Milan Scuola Calcio II Łódź), Filip Banachowicz (Milan Scuola Calcio II Łódź), Oktawian Sołdon (Milan Scuola Calcio II Łódź), Oliwier Rafałowski (Milan Scuola Calcio II Łódź), Mateusz Błaziński (Metalowiec), Kamil Cieślak (MUKS Włókniarz Pabianice), Aleksander Tuzikiewicz (MUKS Włókniarz Pabianice), Tobiasz Łudzień (MUKS Włókniarz Pabianice), Antoni Gałązka (Start Brzeziny), Jakub Fiałkowski (Start Brzeziny), Szymon Ciemies (Start Brzeziny), Maciej Garnys (Start Brzeziny), Adam Grelus (Iskra Dobroń), Dawid Kowalski (Sport II Perfect)

1 – Oskar Barański (ŁKS Łódź), Norbert Darnowski (ŁKS Łódź), Gracjan Milczarek (SP Widzew 2004), Jakub Kawczyński (SP Widzew 2004), Dawid Wojtal (SP Widzew 2004), Dawid Szulc (Kolejarz Łódź), Filip Piliszek (Milan Scuola Calcio II Łódź), Krystian Starczewski (Milan Scuola Calcio II Łódź), Aleksander Pluciński (Milan Scuola Calcio II Łódź), Konrad Ściborowski (Metalowiec), Igor Gara (Metalowiec), Michał Stefaniak (MUKS Włókniarz Pabianice), Jan Jachowicz (MUKS Włókniarz Pabianice), Łukasz Markus (MUKS Włókniarz Pabianice), Kamil Matuszewski (Start Brzeziny), Mateusz Gwiazda (Start Brzeziny), Olivier Konieczny (Iskra Dobroń), Miłosz Wojtas (Iskra Dobroń), Jakub Ciećwierz (Zawisza Rzgów), Mikołaj Słoń (Zawisza Rzgów), Szymon Buchowicz (Sport II Perfect), Filip Lisiak (Sport II Perfect), Bartosz Wilkowski (Sport II Perfect)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.