Najlepsi strzelcy: Łódź I D2 – Młodzik

własne


W lidze młodzików młodszych w pierwszej grupie łódzkiej, walka o prym w klasyfikacji strzelców była bardzo zacięta. Ostatecznie zwyciężył Martin Rachubiński z UKS SMS Łódź.

Strzelcy:

8 – Martin Rachubiński (UKS SMS Łódź)

7 – Mikołaj Theodoridis (Pogoń Zduńska Wola), Kajetan Radomski (Pogoń Zduńska Wola), Igor Bielawski (AKS SMS Łódź)

5 – Adrian Filipiak (Pogoń Zduńska Wola), Kacper Różycki (Lechia Tomaszów)

4 – Jan Łabędzki (UKS SMS Łódź), Krzysztof Seweryniak (Widok Skierniewice), Maksymilian Łukasik (RTS Widzew)

3 – Wiktor Czerwiński (UKS SMS Łódź), Jakub Misiak (UKS SMS Łódź), Bartosz Janecki (UKS SMS Łódź), Jakub Furmański (Widok Skierniewice), Mikołaj Gedek (Widok Skierniewice), Jakub Jendryka (Pogoń Zduńska Wola), Igor Kobierecki (AKS SMS Łódź), Norbert Nawrocki (Lechia Tomaszów), Filip Kamiński (ŁKS Łódź), Bartosz Golmont (ŁKS Łódź), Jakub Ignaczak (ŁKS Łódź), Krzysztof Żak (ŁKS Łódź), Jakub Dudkowski (ŁKS Łódź), Maciej Sej (Kolejarz Łódź), Maciej Kłys (Boruta Zgierz)

2 – Oliwier Kasprzycki (UKS SMS Łódź), Mateusz Jurek (Widok Skierniewice), Aleksander Sulikowski (Widok Skierniewice), Sebastian Starbała (Widok Skierniewice), Dominik Gilcner (RTS Widzew), Szymon Matysek (RTS Widzew), Kacper Kusiński (Pogoń Zduńska Wola), Leon Madej (AKS SMS Łódź), Jan Chodera (AKS SMS Łódź), Kornel Góra (Kolejarz Łódź), Dominik Korycki (Kolejarz Łódź)

1 – Kamil Wyrwas (UKS SMS Łódź), Eryk Oksza-Klossi (Widok Skierniewice), Jakub Wieczorek (Widok Skierniewice), Kacper Sikorski (RTS Widzew), Alan Łukasik (RTS Widzew), Mikołaj Bednarek (RTS Widzew), Filip Samulak (RTS Widzew), Jakub Woszczyk (Pogoń Zduńska Wola), Karol Jama (Pogoń Zduńska Wola), Franciszek Nowak (Pogoń Zduńska Wola), Borys Jóźwiak (AKS SMS Łódź), Kacper Drzazga (AKS SMS Łódź), Damian Nowakowski (Lechia Tomaszów), Oskar Sadowski (Lechia Tomaszów), Dawid Piwowarski (Lechia Tomaszów), Wiktor Trzeciecki (Lechia Tomaszów), Kacper Bąk (Lechia Tomaszów), Karol Nawrocki (Lechia Tomaszów), Jan Krupiński (Lechia Tomaszów), Patryk Darczyński (Lechia Tomaszów), Piotr Żak (Lechia Tomaszów), Szymon Gałązka (Kolejarz Łódź), Dominik Adrjanowski (Kolejarz Łódź), Michał Michalak (Kolejarz Łódź), Jakub Maciąg (Boruta Zgierz), Filip Matusiak (Boruta Zgierz), Ksawery Kowalczyk (Boruta Zgierz), Damian Chrzanowski (Boruta Zgierz)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.