Najlepsi strzelcy: Kujawsko-Pomorskie – Junior Młodszy

własne

A teraz czas na wojewódzką ligę juniorów młodszych w kujawsko-pomorskim. Bramek mało nie było, a i walka o tego najlepszego nie należała do nudnych. Zwyciężył Bartosz Kaczyński ze Sparty Brodnica.

Strzelcy:

16 – Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica)

15 – Michał Kociński (Wda Świecie)

12 – Daniel Michalski (Chemik Bydgoszcz)

11 – Mikołaj Wachowiak (CWZS Bydgoszcz)

10 – Maciej Śliwiński (Wda Świecie), Jakub Sajda (Unia Wąbrzeźno)

9 – Olaf Wójtowicz (Wda Świecie), Maciej Górzyński (Victoria Koronowo)

8 – Filip Twardowski (CWZS Bydgoszcz), Jakub Ratkowski (Wda Świecie), Kacper Bańka (Chemik Bydgoszcz), Dawid Krzyżański (Lider Włocławek), Adam Kujawski (Lider Włocławek), Dorian Nalazek (Budowlany KS Bydgoszcz)

7 – Jakub Lubański (Wda Świecie), Kamil Bagniewski (Chemik Bydgoszcz), Mateusz Wesołowski (Sparta Brodnica), Michał Megger (Gwiazda Bydgoszcz)

6 – Patryk Starzyński (CWZS Bydgoszcz), Jacek Kaźmierczyk (Sparta Brodnica), Oskar Urbański (Victoria Koronowo)

5 – Gracjan Żeglarski (Chemik Bydgoszcz), Kamil Sternicki (Sparta Brodnica), Martyn Kugaczewski (Sparta Brodnica), Lech Korzeb (Gwiazda Bydgoszcz), Aleksander Zieliński (Victoria Koronowo), Damian Stasikowski (Victoria Koronowo), Bartłomiej Kosiński (Unia Wąbrzeźno)

4 – Kacper Dzwonkowski (Sparta Brodnica), Norbert Wardalski (Gwiazda Bydgoszcz), Marcel Wiertlewski (Victoria Koronowo), Tomasz Niemyt (Unia Wąbrzeźno), Mateusz Lupertowicz (Unia Wąbrzeźno), Mateusz Perwenis (Lider Włocławek), Maciej Bieniek (UKS SMS Włocławek), Kacper Boniecki (Budowlany KS Bydgoszcz), Sebastian Rugowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Jakub Szugajew (Budowlany KS Bydgoszcz), Tomasz Śliwiński (Olimpia Grudziądz), Adam Shamma (Olimpia Grudziądz), Damian Łozowicz (Unia Janikowo), Jan Lukstaedt (Pogoń Mogilno), Jakub Priebe (Pogoń Mogilno), Damian Kaczyńska (Pogoń Mogilno)

3 – Michał Beliński (CWZS Bydgoszcz), Kacper Bombicki (Chemik Bydgoszcz), Beniamin Czajk (Chemik Bydgoszcz), Jędrzej Ksepka (Gwiazda Bydgoszcz), Patryk Zieliński (Victoria Koronowo), Damian Kacperski (Lider Włocławek), Bartosz Burzyński (UKS SMS Włocławek), Patryk Sobczak (UKS SMS Włocławek), Alan Czerwiński (UKS SMS Włocławek), Mikołaj Kardas (Elana Toruń), Mateusz Aniołkowski (Olimpia Grudziądz)

2 – Krystian Wachowiak (CWZS Bydgoszcz), Mateusz Zbiranek (CWZS Bydgoszcz), Sebastian Ciżmowski (CWZS Bydgoszcz), Miłosz Redliński (CWZS Bydgoszcz), Jakub Zych (Wda Świecie), Dominik Frelek (Wda Świecie), Natan Zniszczol (Chemik Bydgoszcz), Maciej Grzywiński (Chemik Bydgoszcz), Kamil Adamski (Chemik Bydgoszcz), Damian Mućka (Sparta Brodnica), Aleksander Karłowicz (Sparta Brodnica), Miłosz Szymborski (Sparta Brodnica), Kacper Szczepański (Sparta Brodnica), Jakub Powalisz (Gwiazda Bydgoszcz), Maciej Falkowski (Victoria Koronowo), Damian Szulc (Włókniarz Toruń), Radosław Błaszczyk (Włókniarz Toruń), Dominik Dunajski (Włókniarz Toruń), Jakub Weiszewski (Włókniarz Toruń), Łukasz Sikorski (Włókniarz Toruń), Kewin Wegner (UKS SMS Włocławek), Bartosz Malczewski (UKS SMS Włocławek), Adam Chisiński (Budowlany KS Bydgoszcz), Bartłomiej Szweda (Budowlany KS Bydgoszcz), Szymon Latanowicz (Elana Toruń), Michał Cyra (Elana Toruń), Marcel Wcisło (Elana Toruń), Miłosz Kamiński (Olimpia Grudziądz), Jakub Waszelewski (Olimpia Grudziądz), Filip Dobrowolski (Olimpia Grudziądz), Dominik Mrozowski (Cuiavia Inowrocław), Paweł Jędrzejczak (Cuiavia Inowrocław), Kordian Mrotek (Cuiavia Inowrocław)

1 – Stanisław Wędzelewski (CWZS Bydgoszcz), Michał Kalitta (CWZS Bydgoszcz), Samuel Gerc (CWZS Bydgoszcz), Rafał Dobrogowski (CWZS Bydgoszcz), Artur Doliński (Wda Świecie), Kacper Furtak (Wda Świecie), Mateusz Papaj (Chemik Bydgoszcz), Jakub Ropiński (Chemik Bydgoszcz), Paweł Samsel (Chemik Bydgoszcz), Mikołaj Malinowski (Sparta Brodnica), Arkadiusz Łasiński (Sparta Brodnica), Hubert Pilarski (Gwiazda Bydgoszcz), Adrian Sobczak (Gwiazda Bydgoszcz), Mateusz Wrzyszcz (Gwiazda Bydgoszcz), Kacper Matthaus (Gwiazda Bydgoszcz), Juliusz Babiak (Victoria Koronowo), Olaf Chojnacki (Unia Wąbrzeźno), Sebastian Balcerowicz (Unia Wąbrzeźno), Paweł Marszałek (Unia Wąbrzeźno), Jakub Godlewski (Unia Wąbrzeźno), Marcin Stasiak (Unia Wąbrzeźno), Dawid Wojciechowski (Lider Włocławek), Bartosz Czyżewski (Lider Włocławek), Alan Bazela (Lider Włocławek), Wojciech Raniszewski (Włókniarz Toruń), Mateusz Kryk (Włókniarz Toruń), Szymon Sikorski (Włókniarz Toruń), Sebastian Fido (Włókniarz Toruń), Dominik Szuluk (Włókniarz Toruń), Mikołaj Detyna (Włókniarz Toruń), Patryk Pyskło (Włókniarz Toruń), Jakub Woźniak (UKS SMS Włocławek), Kamil Mazur (UKS SMS Włocławek), Mateusz Wojciechowski (UKS SMS Włocławek), Mariusz Miłek (UKS SMS Włocławek), Mateusz Niedośmiałek (UKS SMS Włocławek), Piotr Galla (Budowlany KS Bydgoszcz), Kamil Cistowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Szymon Szczepkowski (Budowlany KS Bydgoszcz), Adrian Doliński (Budowlany KS Bydgoszcz), Filip Zabrocki (Budowlany KS Bydgoszcz), Karol Bachor (Elana Toruń), Michał Dudek (Elana Toruń), Mikołaj Sękowski (Elana Toruń), Rafał Żurawski (Elana Toruń), Igor Lubowicz (Elana Toruń), Marcel Wszołek (Olimpia Grudziądz), Szymon Giemza (Olimpia Grudziądz), Kevin Duda (Olimpia Grudziądz), Mateusz Ronkowski (Olimpia Grudziądz), Jakub Lewandowski (Olimpia Grudziądz), Mikołaj Siwka (Unia Janikowo), Eryk Marszał (Unia Janikowo), Szymon Walas (Pogoń Mogilno), Filip Loks (Pogoń Mogilno), Mikołaj Fojucik (Pogoń Mogilno), Jakub Pawłowski (Cuiavia Inowrocław), Wiktor Tomaszewski (Cuiavia Inowrocław), Jakub Nowakowski (Cuiavia Inowrocław)


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *