Najlepsi strzelcy: Junior starszy – Rzeszów IV

W czwartej grupie rzeszowskiej ligi juniorów starszych zimową przerwę na czele klasyfikacji strzelców spędził Krystian Cisek z Włókniarza Rakszawa.

Strzelcy:

15 – Krystian Cisek (Włókniarz Rakszawa)

13 – Krystian Dragan (Jedność Hucisko), Arkadiusz Bembenek (Jedność Hucisko)

10 – Dominik Midura (Wisłok Czarna), Bartłomiej Sroczyk (Wisłok Czarna)

9 – Bartłomiej Dziak (Tatyna Dylągówka), Patryk Indyk (Tatyna Dylągówka)

8 – Kacper Wilkoń (Wisłok Czarna)

6 – Hubert Babiarz (Włókniarz Rakszawa)

5 – Sebastian Selwa (Jedność Hucisko), Marcin Lęcznar (Włókniarz Rakszawa)

4 – Marek Płoch (Jedność Hucisko), Konrad Białek (Sokół Sokołów Małopolski), Bartłomiej Naróg (Start Brzóza Stadnicka), Adrian Indyk (Tatyna Dylągówka), Paweł Gajda (Tatyna Dylągówka), Dawid Mielniczek (Włókniarz Rakszawa), Adrian Sroczek (Włókniarz Rakszawa), Jakub Leja (Włókniarz Rakszawa)

3 – Nikodem Kmiotek (Błażowianka Błażowa), Adam Lasek (Budovia Budy Łańcuckie), Wiktor Wyczarski (Włókniarz Rakszawa), Karol Ożóg (Włókniarz Rakszawa)

2 – Dominik Laska (Błażowianka Błażowa), Michał Marszałek (Błażowianka Błażowa), Dominik Porębny (Budovia Budy Łańcuckie), Bartłomiej Maksym (Sokół Sokołów Małopolski), Jakub Kołodziej (Sokół Sokołów Małopolski), Mariusz Piekło (Start Brzóza Stadnicka), Konrad Panek (Start Brzóza Stadnicka), Remigiusz Rożek (Tatyna Dylągówka), Krystian Malicki (Wisłok Czarna), Marcin Skoczylas (Wisłok Czarna), Mariusz Pociask (Wisłok Czarna), Michał Tarała (Wisłok Czarna), Marek Biernat (Wisłok Czarna)

1 – Kacper Kołodziej (Błażowianka Błażowa), Szymon Stasiak (Błażowianka Błażowa), Mateusz Kozdraś (Błażowianka Błażowa), Filip Cygan (Błażowianka Błażowa), Norbert Rabczak (Błażowianka Błażowa), Dariusz Witko (Budovia Budy Łańcuckie), Łukasz Trojnar (Budovia Budy Łańcuckie), Adam Selwa (Jedność Hucisko), Mateusz Słuja (Jedność Hucisko), Michał Rak (Sokół Sokołów Małopolski), Bartłomiej Boguń (Sokół Sokołów Małopolski), Arkadiusz Piątek (Start Brzóza Stadnicka), Eryk Lorenc (Start Brzóza Stadnicka), Bartłomiej Rejman (Start Brzóza Stadnicka), Jakub Nahirny (Tatyna Dylągówka), Kamil Jeziorski (Tatyna Dylągówka), Krystian Jurek (Wisłok Czarna), Mariusz Buk (Wisłok Czarna), Dominik Tarała (Wisłok Czarna), Filip Waniowski (Włókniarz Rakszawa), Jacek Sobuś (Włókniarz Rakszawa)

 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.