Najlepsi strzelcy: I liga Kraków I – Junior Starszy

własne


W pierwszej grupie pierwszej ligi okręgowej juniorów starszych w Krakowie, co do zwycięzcy nie mogło być żadnych wątpliwości. Bartłomiej Cebula z Prokocima Kraków zniszczył bowiem konkurencję.

Strzelcy:

25 – Bartłomiej Cebula (Prokocim Kraków)

12 – Kamil Piórecki (Borek Kraków), Filip Darczuk (Borek Kraków), Jakub Kostuj (Prądniczanka Kraków)

9 – Jan Rojek (Borek Kraków), Jakub Kaczor (Nadwiślan Kraków)

8 – Łukasz Gądek (SMS II Kraków)

6 – Kacper Ochwat (Prądniczanka Kraków), Adrian Kopczyński (SMS II Kraków), Felicjan Lewandowski (Bronowianka Kraków)

5 – Amadeusz Łabuński (Prokocim Kraków), Rafał Kruszec (Prokocim Kraków), Kacper Woźniak (AP Kmita Zabierzów), Kamil Juszczak (AP Kmita Zabierzów), Kacper Wadowski (Prądniczanka Kraków), Bryan Maurer (Nadwiślan Kraków)

4 – Karol Mosio (Borek Kraków), Krzysztof Błoński (Prądniczanka Kraków), Mateusz Klimek (Prądniczanka Kraków), Piotr Chwastek (Nadwiślan Kraków), Konrad Pawlik (SMS II Kraków), Szymon Ptaszyński (SMS II Kraków), Paweł Żurek (Bronowianka Kraków), Szymon Zybowski (Bronowianka Kraków)

3 – Kacper Skałka (Prokocim Kraków), Daniel Nowak (Prokocim Kraków), Szymon Tyrała (AP Kmita Zabierzów), Mateusz Olkuski (AP Kmita Zabierzów), Michał Adamski (Borek Kraków), Tomasz Morek (Nadwiślan Kraków), Paweł Repetowski (Nadwiślan Kraków), Bartłomiej Susło (SMS II Kraków), Michał Boruta (Bronowianka Kraków), Dawid Sośnicki (Błękitni Modlnica), Dominik Kozyra (Błękitni Modlnica), Krzysztof Wcisło (Błękitni Modlnica)

2 – Rafał Aksamit (Prokocim Kraków), Piotr Marciniec (Prokocim Kraków), Wiktor Furtak (AP Kmita Zabierzów), Sebastian Doliński (AP Kmita Zabierzów), Kamil Korzonek (AP Kmita Zabierzów), Michał Haduch (AP Kmita Zabierzów), Kacper Tatar (Borek Kraków), Kamil Seweryn (Borek Kraków), Michał Bergiel (Prądniczanka Kraków), Jan Nęciński (Prądniczanka Kraków), Jan Mokry (Prądniczanka Kraków), Michał Dziuk (Prądniczanka Kraków), Marcin Sowa (Nadwiślan Kraków), Dawid Krężołek (SMS II Kraków), Michał Kozłecki (Bronowianka Kraków), Mikołaj Przywara (Bronowianka Kraków), Sebastian Gołda (Błękitni Modlnica)

1 – Adrian Kopycki (Prokocim Kraków), Mateusz Sasak (Prokocim Kraków), Wiktor Klima (Prokocim Kraków), Grzegorz Cebula (Prokocim Kraków), Damian Wójcik (AP Kmita Zabierzów), Filip Węgiel (AP Kmita Zabierzów), Sebastian Salicki (AP Kmita Zabierzów), Marcin Kukiełka (AP Kmita Zabierzów), Kamil Czepiec (AP Kmita Zabierzów), Paweł Pstruś (AP Kmita Zabierzów), Damian Warchoł (Borek Kraków), Paweł Rykała (Borek Kraków), Maciej Zapała (Borek Kraków), Mateusz Hroneś (Borek Kraków), Andrzej Kowalczyk (Borek Kraków), Maksymilian Zięba (Borek Kraków), Arkadiusz Pępkowski (Prądniczanka Kraków), Marcin Libura (Prądniczanka Kraków), Przemysław Gaweł (Prądniczanka Kraków), Mateusz Madej (Prądniczanka Kraków), Maciej Słowik (Nadwiślan Kraków), Piotr Uniwersał (Nadwiślan Kraków), Oskar Laskowski (Nadwiślan Kraków), Sebastian Czechowski (Nadwiślan Kraków), Oskar Fiłek (SMS II Kraków), Hubert Matys (SMS II Kraków), Konrad Koźbiał (SMS II Kraków), Tomasz Szumera (SMS II Kraków), Krystian Buła (SMS II Kraków), Daniel Biłos (SMS II Kraków), Piotr Kurczab (SMS II Kraków), Eryk Celiński (SMS II Kraków), Konrad Stach (SMS II Kraków), Szymon Zabzdyr (SMS II Kraków), Szymon Galon (SMS II Kraków), Daniel Piwek (Bronowianka Kraków), Filip Kuciński (Bronowianka Kraków), Daniel Kowalski (Bronowianka Kraków), Mateusz Mazur (Błękitni Modlnica), Bartłomiej Kotarba (Błękitni Modlnica)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.