skysports.com

Juventus Turyn zgodnie z oczekiwania pokonał Empoli 2:0, dla Bianconeri gole strzelali Mario Mandzukić oraz Alex Sandro.

Mistrzowie Włoch, już od początku kontrowali spotkanie. W 5. minucie podaniem głową Mandżukić zgrał piłkę do Higuaina, jednak ten z 7 metra nie potrafił pokonać Skorupskiego. Kilka minut później kolejne ataki Juventusu, Mandżukić, który mógł mieć dzisiaj hat-tricka uderzył obok słupka. Juventus całą pierwszą połowę atakował, jednak Empoli dzielnie się broniło i do przerwy wynik brzmiał 0:0. W 52. minucie dobre dośrodkowanie z prawej strony Cuadrado, piłka dotarła do Mandzukica, a ten strzałem z głowki od poprzeczki, piłka odbiła się jeszcze od Skorupskiego wpakował piłkę do siatki. Chwilę później Juventus dobił Empoli, dośrodkowanie z prawej strony Alvesa, piłka spadła pod nogi Alexa Sandro, a ten nie miał problemów, by pokonać Skorupskiego. Bianconeri do końca kontrowali spotkanie, i wygrali po raz 30 z rzędu na własnym boisku.

Juventus 2:0 Empoli