Najlepsi strzelcy: Chełm Południe – Trampkarz

własne


W lidze trampkarzy w Chełmie mamy na razie absolutny rekord w ilości strzelonych bramek przez jednego zawodnika. Niesamowity wynik, 40 bramek osiągnął bowiem Dawid Basiak z Hetmana Żółkiewka.

 

Strzelcy:

40 – Dawid Basiak (Hetman Żółkiewka)

24 – Igor Naklicki (Ruch Izbica)

16 – Łukasz Żyłowski (Start Krasnystaw)

13 – Piotr Adamski (UKS Niedźwiadek Chełm)

12 – Piotr Krzysztoń (Hetman Żółkiewka), Jakub Jabłoński (UKS Niedźwiadek Chełm), Kacper Wic (UKS Jedynka Krasnystaw)

9 – Michael Kukulski (UKS Jedynka Krasnystaw), Kacper Terlecki (Unia Rejowiec)

8 – Jakub Dubaj (UKS Jedynka Krasnystaw), Mateusz Fydryk (UKS Jedynka Krasnystaw)

7 – Nikodem Dzierba (UKS Niedźwiadek Chełm), Krzysztof Płatek (Ruch Izbica), Mateusz Bojko (Vojsłavia Wojsławice)

6 – Dawid Cichosz (Hetman Żółkiewka), Bartosz Dejneka (UKS Niedźwiadek Chełm), Patryk Petruk (UKS Niedźwiadek Chełm), Eryk Krzyżanowski (UKS Niedźwiadek Chełm), Miłosz Ciechan (UKS Jedynka Krasnystaw), Michał Grzeczkowski (Astra Leśniowice), Szymon Knaziuk (Tatran Kraśniczyn)

5 – Marcin Adamczuk (Tatran Kraśniczyn)

4 – Filip Pawelec (Hetman Żółkiewka), Patryk Jasielski (Hetman Żółkiewka), Patryk Wawer (UKS Niedźwiadek Chełm), Patryk Dziewulski (UKS Niedźwiadek Chełm), Mateusz Gorzała (Ruch Izbica), Bartosz Banach (Ruch Izbica), Damian Żyłowski (Start Krasnystaw), Bartłomiej Lipiński (Start Krasnystaw), Kornel Kwiatosz (Sparta Rejowiec Fabryczny), Kamil Jośka (Sparta Rejowiec Fabryczny), Mateusz Skibiński (Sparta Rejowiec Fabryczny)

3 – Jakub Szponar (Hetman Żółkiewka), Mateusz Burak (Ruch Izbica), Gabriel Lewandowski (Ruch Izbica), Błażej Buk (UKS Jedynka Krasnystaw), Aleks Dunda (UKS Jedynka Krasnystaw), Szymon Tadewicz (Unia Rejowiec), Jakub Marczuk (Unia Rejowiec), Łukasz Łukaszczuk (Astra Leśniowice), Łukasz Krzyżanowski (Astra Leśniowice), Jakub Czapski (Astra Leśniowice), Piotr Słotwiński (Tatran Kraśniczyn), Łukasz Łoś (Vojsłavia Wojsławice)

2 – Patryk Chyrchel (Hetman Żółkiewka), Aleksander Kapeluszny (UKS Niedźwiadek Chełm), Kacper Późniak (UKS Niedźwiadek Chełm), Jakub Seniuk (UKS Niedźwiadek Chełm), Dawid Siembiga (Ruch Izbica), Maciej Cichosz (UKS Jedynka Krasnystaw), Jakub Cieliszak (UKS Jedynka Krasnystaw), Radosław Drąg (Start Krasnystaw), Szymon Solan (Start Krasnystaw), Mateusz Kister (Unia Rejowiec), Jakub Kucharski (Sparta Rejowiec Fabryczny), Szymon Powaga (Astra Leśniowice), Jakub Świridiuk (Astra Leśniowice), Mikołaj Matycz (Tatran Kraśniczyn)

1 – Radosław Kapica (Hetman Żółkiewka), Sebastian Książek (Hetman Żółkiewka), Bernard Zuzański (UKS Niedźwiadek Chełm), Hubert Mucha (UKS Niedźwiadek Chełm), Łukasz Pieńkowski (UKS Niedźwiadek Chełm), Dawid Lipiec (Ruch Izbica), Mateusz Kliszcz (Ruch Izbica), Bartłomiej Bzówka (UKS Jedynka Krasnystaw), Krzysztof Janiak (UKS Jedynka Krasnystaw), Kacper Kulczyński (UKS Jedynka Krasnystaw), Mateusz Prościński (Start Krasnystaw), Mateusz Tor (Start Krasnystaw), Michał Stawski (Start Krasnystaw), Wojciech Fila (Start Krasnystaw), Jakub Górny (Unia Rejowiec), Adrian Pastuszak (Unia Rejowiec), Jakub Czerwiński (Unia Rejowiec), Paweł Malinowski (Unia Rejowiec), Oskar Tomczyk (Sparta Rejowiec Fabryczny), Dominik Patra (Sparta Rejowiec Fabryczny), Jakub Kamiński (Sparta Rejowiec Fabryczny), Kamil Danielewicz (Sparta Rejowiec Fabryczny), Sebastian Matczuk (Astra Leśniowice), Kamil Niemiec (Tatran Kraśniczyn), Patryk Skubisz (Tatran Kraśniczyn), Daniel Sitarz (Vojsłavia Wojsławice), Maciej Żurek (Vojsłavia Wojsławice), Dawid Słoniec (Vojsłavia Wojsławice), Piotr Ciećka (Vojsłavia Wojsławice)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.