Najlepsi strzelcy: Bydgoszcz VII – Młodzik

własne

W siódmej grupie bydgoskiej ligi młodzików bramek było sporo. Poziom był jednak bardzo wyrównany, co potwierdza aż dwóch zwycięzców klasyfikacji strzelców: Gracjan Gawroński z Zawiszy Bydgoszcz i Oskar Semeniuk z rezerw CWZS Bydgoszcz.

Strzelcy:

14 – Gracjan Gawroński (Zawisza Bydgoszcz), Oskar Semeniuk (CWZS II Bydgoszcz)

12 – Jakub Kowalski (JSS Juventus Academy Bydgoszcz)

11 – Igor Oleksy (CWZS II Bydgoszcz)

10 – Michał Niemiec (Chemik II Bydgoszcz)

9 – Kamil Dobek (JSS Juventus Academy Bydgoszcz), Mikołaj Modrzejewski (Polonia Bydgoszcz)

8 – Paweł Woźny (Chemik II Bydgoszcz)

7 – Mateusz Śmiglewski (CWZS II Bydgoszcz), Kacper Kęsik (Gwiazda II Bydgoszcz), Mateusz Piątkowski (Football Academy Bydgoszcz)

6 – Dawid Rosiński (Polonia Bydgoszcz), Mateusz Leszczyński (Football Academy Bydgoszcz)

5 – Krystian Radoszko (Zawisza Bydgoszcz), Maciej Kotowski (Chemik II Bydgoszcz), Konrad Klatecki (Chemik II Bydgoszcz), Mateusz Synakiewicz (Chemik II Bydgoszcz), Kacper Wajer (Gwiazda II Bydgoszcz), Alan Serwach (Football Academy Bydgoszcz), Bartosz Kubacki (Football Academy Bydgoszcz), Daniel Koczorowski (AP Brda Bydgoszcz)

4 – Michał Pawlak (CWZS II Bydgoszcz), Olaf Kryszak (Gwiazda II Bydgoszcz), Gracjan Rzepka (Gwiazda II Bydgoszcz), Mateusz Goldmann (JSS Juventus Academy Bydgoszcz), Łukasz Korzeb (Spójnia II Białe Błota), Szymon Nitschke (Spójnia II Białe Błota), Hubert Baranowski (Spójnia II Białe Błota), Wojciech Stasik (Budowlany KS II Bydgoszcz)

3 – Kacper Nowak (Zawisza Bydgoszcz), Hubert Bielicki (Zawisza Bydgoszcz), Filip Perzan (Zawisza Bydgoszcz), Tomasz Chabasiński (CWZS II Bydgoszcz), Szymon Paradowski (CWZS II Bydgoszcz), Jakub Myler (Chemik II Bydgoszcz), Fabian Przybył (Gwiazda II Bydgoszcz), Damian Latos (Gwiazda II Bydgoszcz), Kajetan Romańczuk (Gwiazda II Bydgoszcz), Kamil Bączkowski-Gamoń (JSS Juventus Academy Bydgoszcz), Jakub Angowski (Football Academy Bydgoszcz), Bartosz Adamski (Spójnia II Białe Błota)

2 – Norbert Gaczkowski (Zawisza Bydgoszcz), Adam Wierzbicki (CWZS II Bydgoszcz), Marcel Chojnacki (CWZS II Bydgoszcz), Mateusz Pocięgiel (CWZS II Bydgoszcz), Dawid Baczyński (CWZS II Bydgoszcz), Jarema Zieniewicz (CWZS II Bydgoszcz), Oliwier Baranowski (Chemik II Bydgoszcz), Maciej Hoppe (Gwiazda II Bydgoszcz), Marcel Luschyk (Gwiazda II Bydgoszcz), Kajetan Haponiuk (Spójnia II Białe Błota), Mikołaj Prosek (Budowlany KS II Bydgoszcz), Kacper Czarnomski (Budowlany KS II Bydgoszcz), Juliusz Rychter (Budowlany KS II Bydgoszcz), Nikodem Wiśniewski (AP Brda Bydgoszcz), Kacper Chabowski (AP Brda Bydgoszcz), Dominik Dobrzyński (AP Brda Bydgoszcz), Franciszek Grabowski (AP Brda Bydgoszcz), Kamil Konecki (AP Brda Bydgoszcz)

1 – Oskar Wawrzyniak (Zawisza Bydgoszcz), Tymoteusz Wiśniewski (Zawisza Bydgoszcz), Michał Szwedo (Zawisza Bydgoszcz), Olaf Ossowicki (Zawisza Bydgoszcz), Aleksander Karbowski (Zawisza Bydgoszcz), Adam Derdzikowski (Zawisza Bydgoszcz), Paweł Pannert (Zawisza Bydgoszcz), Michał Wieczorek (CWZS II Bydgoszcz), Krystian Pikul (Chemik II Bydgoszcz), Kacper Lemański (Chemik II Bydgoszcz), Michał Jastrowski (Chemik II Bydgoszcz), Szymon Lewicki (Chemik II Bydgoszcz), Jakub Nowowiejski (Chemik II Bydgoszcz), Tomasz Niemczewski (Chemik II Bydgoszcz), Szymon Kołodziejski (Chemik II Bydgoszcz), Miłosz Michalski (Gwiazda II Bydgoszcz), Oliwier Wawrzyniak (Gwiazda II Bydgoszcz), Piotr Migdalski (Gwiazda II Bydgoszcz), Karol Mathauss (Gwiazda II Bydgoszcz), Kornel Hajnce (Gwiazda II Bydgoszcz), Marcin Kaja (Gwiazda II Bydgoszcz), Marcel Skotarczak (Gwiazda II Bydgoszcz), Mateusz Hejnowicz (JSS Juventus Academy Bydgoszcz), Mateusz Starszak (JSS Juventus Academy Bydgoszcz), Mikołaj Sobczyński (JSS Juventus Academy Bydgoszcz), Błażej Jeżakowski (Polonia Bydgoszcz), Olaf Ciemny (Polonia Bydgoszcz), Oskar Szymanowski (Polonia Bydgoszcz), Jan Rzepiński (Polonia Bydgoszcz), Piotr Rozpłochowski (Polonia Bydgoszcz), Dorian Zimnowoda (Polonia Bydgoszcz), Dominik Kriger (Football Academy Bydgoszcz), Jakub Stasiak (Football Academy Bydgoszcz), Mikołaj Świątkowski (Football Academy Bydgoszcz), Kacper Sikora (Football Academy Bydgoszcz), Oliwer Preihs (Budowlany KS II Bydgoszcz), Gracjan Baumgardt (Budowlany KS II Bydgoszcz), Michał Pasieka (Budowlany KS II Bydgoszcz), Tomasz Witucki (Budowlany KS II Bydgoszcz), Tymoteusz Balinowski (Budowlany KS II Bydgoszcz), Mateusz Semrau (Budowlany KS II Bydgoszcz), Szymon Tadrzak (Budowlany KS II Bydgoszcz), Kordian Małkowski (AP Brda Bydgoszcz), Gracjan Powała (AP Brda Bydgoszcz)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *