Najlepsi strzelcy: Bydgoszcz I – Junior Młodszy

własne

Bardzo zacięta walka o miano najlepszego strzelca trwała również w pierwszej grupie bydgoskiej ligi juniorów młodszych. W końcu zwycięstwo z dziewięcioma bramkami na koncie zgarnął Przemysław Kosmela z Gromu Więbork.

Strzelcy:

9 – Przemysław Kosmela (Grom Więcbork)

8 – Kacper Mielcarek (Czarni Nakło), Dominik Rybacki (Tucholanka Tuchola), Adrian Tromski (Tucholanka Tuchola)

7 – Klaudiusz Jakubowski (Tucholanka Tuchola)

6 – Łukasz Woźny (Chemik II Bydgoszcz), Filip Czerwiński (Tucholanka Tuchola), Robert Bzdok (Grom Więcbork)

5 – Gracjan Maciejewski (Chemik II Bydgoszcz), Szymon Pruss (Chemik II Bydgoszcz), Gabriel Pieczyński (Chemik II Bydgoszcz), Hubert Agatowski (Czarni Nakło), Wiktor Walczak (Czarni Nakło), Radosław Krzeczkowski (Łokietek Wierzchucin Królewski), Daniel Kanarkowski (Golden Goal II Bydgoszcz), Mateusz Jeziorny (Kamionka Kamień Krajeński)

4 – Szymon Grudziński (Chemik II Bydgoszcz), Szymon Ślużyński (Chemik II Bydgoszcz), Kacper Łuczak (Czarni Nakło), Gracjan Tomasik (Tucholanka Tuchola), Piotr Zawidzki (Grom Więcbork), Kamil Janiszewski (Grom Więcbork), Nikodem Nawrocki (Kamionka Kamień Krajeński)

3 – Jan Knioła (Czarni Nakło), Damian Kaźmierczak (Tucholanka Tuchola), Krzysztof Budzyński (Tucholanka Tuchola), Adrian Trzósło (Grom Więcbork), Oskar Bieńko (Rawys Kan-Bor Raciąż), Patryk Rostankowski (Tucholski KP Tuchola)

2 – Miłosz Nowakowski (Chemik II Bydgoszcz), Jakub Żagiel (Chemik II Bydgoszcz), Mikołaj Kliniewski (Chemik II Bydgoszcz), Mikołaj Wietrzykowski (Czarni Nakło), Olaf Meler (Czarni Nakło), Wojciech Sarnecki (Czarni Nakło), Szymon Ledworowski (Grom Więcbork), Arkadiusz Muzolf (Łokietek Wierzchucin Królewski), Daniel Zabłocki (Łokietek Wierzchucin Królewski), Hubert Krajnik (Golden Goal II Bydgoszcz), Ernest Frątczak (Rawys Kan-Bor Raciąż), Kacper Leboda (Rawys Kan-Bor Raciąż), Dominik Manteufel (Rawys Kan-Bor Raciąż)

1 – Filip Menczyński (Chemik II Bydgoszcz), Kamil Kołodziejski (Chemik II Bydgoszcz), Patryk Gurtowski (Chemik II Bydgoszcz), Łukasz Kowalski (Chemik II Bydgoszcz), Wojciech Gac (Chemik II Bydgoszcz), Kajetan Dereziński (Chemik II Bydgoszcz), Filip Moskal (Chemik II Bydgoszcz), Patryk Pilarski (Czarni Nakło), Sebastian Iłejko (Czarni Nakło), Błażej Jeliński (Czarni Nakło), Kamil Przemorski (Czarni Nakło), Aleksander Woźniak (Tucholanka Tuchola), Kacper Wiśniewski (Tucholanka Tuchola), Patryk Maślonka (Tucholanka Tuchola), Maciej Ksobiak (Grom Więcbork), Marcin Borowicz (Grom Więcbork), Bartosz Grochowski (Grom Więcbork), Cezary Wierzchucki (Łokietek Wierzchucin Królewski), Kamil Komada (Golden Goal II Bydgoszcz), Krzysztof Ziółkowski (Golden Goal II Bydgoszcz), Michał Heyser (Rawys Kan-Bor Raciąż), Łukasz Donorowicz (Rawys Kan-Bor Raciąż), Karol Piekarski (Rawys Kan-Bor Raciąż), Tomasz nowak (Rawys Kan-Bor Raciąż), Mikołaj Milkowski (Rawys Kan-Bor Raciąż), Maciej Rekowski (Kamionka Kamień Krajeński), Joachim Kopaniarski (Kamionka Kamień Krajeński), Filip Drążkowski (Kamionka Kamień Krajeński), Szymon Jawdyk (Kamionka Kamień Krajeński), Adrian Gbur (Kamionka Kamień Krajeński), Filip Kozłowski (Kamionka Kamień Krajeński), Maciej Holweg (Tucholski KP Tuchola), Paweł Szypryt (Tucholski KP Tuchola), Klaudiusz Giersz (Tucholski KP Tuchola), Klaudiusz Rostankowski (Tucholski KP Tuchola)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.