El. MŚ: Węgry pewnie punktują Andorę, Gyurcso trafia do bramki

facebook.com/uefaeuro

Reprezentacja Węgier pewnie wypunktowała Andorę strzelając im cztery bramki! Dla Węgrów trafiał między innymi piłkarz Pogoni Szczecin Gyurcso.

Pierwsza połowa była pełna walki. Rzecz jasna Węgrzy przeważali, jednak nie przekładał się to na ilość strzałów na bramkę. Reprezentacja Andory w pierwszej połowie oddała jedynie jeden niegroźny strzał. Na cały mecz wyszła z mocno defensywnym nastawieniem i grała bardzo agresywnie. Wynik spotkania otworzył się po błędzie obrońców Andory w polu karnym, który wykorzystał Gera. Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Dzusdzak mógł zapisać na swoje konto drugą asystę. Podawał do Langa a ten podwyższył rezultat gry na 2:0.

Druga połowa stała już pod totalną dominacją Węgrów. Zaczęli kreować i atakować więcej. Swoją bramkę zdobył również piłkarz Pogoni Szczecin – Gyurcso. Cały wyniki w sprytny sposób podsumował Węgerski snajper Szalai. Węgrzy zdeklasowali Andorę i z 7 punktami nie odskakują od Portugalii i Szwajcarii.

Węgry 4:0 Andora

`35 1:0 10.Gera,`43 2:0 2.Lang `72 3:0 17.Gyurcso, `89 4:0 9.Szalai|

Skład reprezentacji Węgier: 1.Gulacsi (GK), 2.Lang, 3.Korhut, 7.Dzusdzsak (K), 8.Nagy, 9.Szalai, 10.Gera(`84 13.Boze), 15.Kleinheisler(`74 18.Steiber), 17.Gyurcso(`81 11.Nemeth), 20.Guzmics, 21.Bese

Skład reprezentacji Andory: 1.Gomes (GK), 2.Martinez(`67 16.Martinez), 3.Vales, 5.Garcia, 7.Pujol(K)(`86 9.Sanchez, 8.Vieira 11.Alaez, 15.Nicolas, 19.Rubio, 20.Llovera, 22.Rodriguez(`83 17.Moriera)

Żółte kartki: (15)Kleinheisler (35)Korhut|