Move Federation 1 PPV: Gdzie oglądać? Transmisja na żywo i online za darmo

fot. Move / Fortuna

Już w sobotę 19. listopada w Arenie Gliwice odbędzie się Move Federation 1. Podczas wydarzenia rywalizować będą team Boxdel, team Gola, team Tromba, team WK, team Bungee, team Crasher, team X oraz team Natsu World. Transmisje Move Federation 1 na żywo będzie można oglądać od godziny 20:00. Szczegóły dotyczące transmisji można sprawdzić poniżej.

Move Federation 1. Gdzie oglądać?

Transmisję Move Federation 1 na żywo można oglądać wyłącznie na oficjalnej platformie Move Federation TV. Stream online będzie udostępniany w ppv.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Transmisja TV: Brak

Transmisja online: Move Federation TV

Cena PPV: 33,33 zł.

» Odbierz 630 PLN i typuj MOVE na efortuna.pl

Move Federation 1 transmisja online za darmo

Niestety transmisja Move Federation 1 nie będzie dostępna za darmo. Oficjalny stream udostępniany jest wyłącznie w systemie pay-per-view.

Move Federation 1 transmisja na żywo w internecie

Galę Move Federation 1 będzie można oglądać na żywo online po wykupieniu dostępu ppv na oficjalnej stronie internetowej move-federation.tv. Cena ppv wynosi 33,33 zł. Po opłaceniu ppv można oglądać transmisję na żywo w jakości full HD. Widzowie, którzy wykupią dostęp do transmisji otrzymają również możliwość oglądania wydarzenia przez kolejne 7 dni.

Dostęp do oficjalnej platformy move-federation.tv można uzyskać na komputerach PC i laptopach korzystając z przeglądarek internetowych takich jak Chrome oraz Safari. Transmisję Move Federation można też oglądać na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android 9+ lub iOS 13+ korzystając z przeglądarek internetowych Chrome oraz Safari.

Move Federation 1 typy, bukmacher, zakłady, typowanie

Bardzo ciekawą ofertę kursów bukmacherskich na wszystkie mecze odbywające się podczas gali Move Federation 1 przygotował bukmacher Fortuna będący sponsorem wydarzenia. Użytkownicy rejestrujący się w Fortunie poprzez podany poniżej link otrzymują pakiet powitalny o wartości 630 zł, na który składają się freebet o wartości 20 zł, bonus od pierwszego depozytu o wartości 10 zł, a także zakład bez ryzyka 600 zł po dokonaniu drugiej wpłaty.

» Odbierz 630 PLN i typuj MOVE na efortuna.pl

Bukmacher Betclic również oferuje zakłady bukmacherskie na galę Move Federation 1. Po przejściu na podaną poniżej stronę internetową można wypełnić formularz rejestracyjny i utworzyć konto Betclic. Pierwszy postawiony zakład w Betclic ubezpieczony jest do kwoty 200 zł – w przypadku przegranego kuponu otrzymuje się zwrot postawionych środków.

» Postaw 200 zł bez ryzyka na galę MOVE w Betclic

Move Federation 1 zespoły i mecze. Kto wystąpi?

Team Boxdel – Team Gola

Team Tromba – Team WK

Team Bungee – Team Crusher

Team X – Team Natsu World

Kiedy i o której godzinie Move Federation 1?

Gala Move Federation 1 odbędzie się w sobotę 19 listopada 2022 r. Start o godzinie 20:00.

Gdzie obejrzeć galę Move Federation 1?

Transmisja z gali będzie dostępna na platformie Move Federation TV.

Czy dostępna będzie transmisja za darmo?

Nie, transmisja z gali Move Federation 1 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.