Manchester United szuka sposobu na rozstanie się z Cristiano Ronaldo

Manchester United

manutd.com

Manchester United bada możliwości prawne, aby skrócić kontakt Cristiano Ronaldo. Po ostrej krytyce Erika ten Haga ze strony Portugalczyka nikt nie wyobraża sobie normalnej współpracy.

Kapitanowi portugalskiej kadry kończy się umowa za nieco ponad siedem miesięcy, a jego pensja wynosi 500 tysięcy funtów tygodniowo. Klub chce szybko załatwić sprawę, aby uniknąć przeciągnięcia jej na drugą połowę sezonu.

W swoim wywiadzie Ronaldo powiedział, że czuje się zdradzony przez klub i stwierdził, że nie ma szacunku do Ten Haga, dodając, że czuł, że został wypchnięty z Ol Trafford. United odpowiedziało w piątek oświadczeniem, że podjęło odpowiednie kroki: „Nie będziemy komentować, dopóki ten proces nie dobiegnie końca”.

Piłkarz został odsunięty z meczu Premier League z Chelsea w zeszłym miesiącu przez Erika ten Haga po tym, jak odmówił wejścia jako rezerwowy przeciwko Tottenhamowi trzy dni wcześniej. Wcześniej nie grał z powodu nieokreślonej choroby. Ronaldo z Portugalią na mistrzostwach świata 2022 zagra w pierwszym meczu grupy H przeciwko Ghanie w czwartek.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.