Juventus Turyn zdeterminowany w pozyskanie Sergeja Milinkovicia-Savicia

sslazio.it

Juventus zamierza włożyć wszystkie swoje środki w pozyskanie Sergeja Milinkovicia-Savicia z Lazio, sprzedając Adriena Rabiota w celu zebrania funduszy – twierdzi La Gazzetta dello Sport.

Pomocnik od dawna był celem transferowym Bianconerich, lecz Lazio zawsze wahali się przed sprzedażą, zwłaszcza bezpośredniemu rywalowi z Serie A. Sytuacja się zmienia, ponieważ jego kontrakt wygasa w czerwcu 2024 roku, a negocjacje w sprawie przedłużenia napotkały problemy.

Dziennikarze „LGdS” zauważają, że koordynator sportowy Starej Damy, Federico Cherubini spotkał się z agentem Mateją Kezmanem po meczu pomiędzy Juventusem a Lazio w Turynie. Mówi się, że Juve sprzedałoby Rabiota w styczniu, żeby zarówno zebrać fundusze, jak i uwolnić płace, aby w ten sposób  umożliwić przybycie Milinkovicia-Savicia.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Już latem próbowano sprzedać Adriena Rabiota Manchesterowi United, ale ten ruch upadł z powodu żądań płacowych reprezentanta Francji. Jedyną opcją sprzedaży Rabiota jest styczeń, ponieważ jego kontrakt w Turynie wygasa z końcem tego sezonu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.