Mourinho: Czekam na odpowiedni klub

thesefootballtimes.co

Jose Mourinho otwarcie mówi, że chce wrócić do świata trenerki. Portugalczyk pozostaje bez pracodawcy od grudnia, kiedy to został zwolniony z Manchesteru United. Nie narzeka na brak zainteresowania, ale liczy na ofertę od poważnego europejskiego klubu. 

Jestem głodny powrotu, lecz czekam na odpowiedni klub. W międzyczasie zajmuję się realizowaniem swoich pasji. Lubię pracować, ale mam teraz okazję na cieszenie się innymi rzeczami – mówi w wywiadzie dla Sky Sports.

56-letni szkoleniowiec został też zapytany o zdanie na temat zatrudnienia Franka Lamparda w Chelsea Londyn, lecz odmówił udzielenia komentarza na ten temat. Mourinho miał okazję trenować Lamparda podczas swojej 5-letniej przygody w Londynie.

Portugalski trener w ostatnim czasie otrzymał niezwykle korzystną ofertę z jednego z chińskich klubów. Zdecydował się ją odrzucić, dając tym samym do zrozumienia, że zależy mu na angażu w Europie. Odrzucenie oferty tłumaczył niechęcią przeprowadzki swojej rodziny. Według doniesień medialnych zaproponowany mu kontrakt opiewał na kwotę 100 milionów euro, czyli mniej więcej dwa razy tyle ile inkasował na Old Trafford. Szkoleniowiec nie jest też zainteresowany posadą selekcjonera drużyny narodowej. Na razie nie wiadomo, czy i jakie kluby są zainteresowane słynnym “Mou”.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *