twitter

Nie milkną echa wczorajszego hitu czwartej serii gier Ligi Mistrzów, w którym Manchester United ograł na Allianz Stadium Juventus Turyn (2:1). Jose Mourinho po ostatnim gwizdku w meczu wyjaśnił swoje zachowanie skierowane do włoskich fanów.

Portugalski szkoleniowiec wykonał prowokacyjny gest w kierunku kibiców “Starej Damy” przykładając dłoń do ucha.

Byłem obrażany przez 90 minut, pokazałem ten gest, bo chciałem usłyszeć więcej przyśpiewek – tłumaczył Jose Mourinho. – Musimy przyjeżdżać na takie mecze i nie czuć się gorszymi. Każdy wie, że nasze ambicje są inne niż ich – dodał Portugalczyk.

Juventus Turyn mimo prowadzenia od 65. minuty wypuścił zwycięstwo z rąk w cztery minuty. Z pewnością Wojciech Szczęsny powinien lepiej zachować się stracie dwóch bramek.