Twitter.com

Niesamowite emocje przeżyli fani Manchesteru United, który na wyjeździe pokonał Juventus Turyn (2:1). Mieliśmy dwie okazje, dwa rzuty wolne i strzeliliśmy dwa gole – mówił zadowolony po meczu Paul Pogba.

Wydawało się, że “Stara Dama” po bramce Cristiano Ronaldo odniesie kolejne zwycięstwo w Champions League. “Czerwone Diabły” potrzebowały jednak ledwie czterech minut, by odwrócić losy spotkania.

Taki jest futbol. Mecz trwa 90 minut. Nie poddaliśmy się. Mieliśmy dwie okazje, dwa rzuty wolne i strzeliliśmy dwa gole, więc wykorzystaliśmy swoje szanse – powiedział Pogba w “Polsacie Sport Premium”.

Dla 25-letniego francuskiego pomocnika był to wyjątkowy mecz, ponieważ na Allianz Stadium spędził cztery lata. – Zauważyłem, że kibice na trybunach okazali mi sympatię, oklaskiwali mnie, więc byłem z tego powodu bardzo, bardzo zadowolony. To miejsce było dla mnie jak dom – stwierdził piłkarz.

źródło: Polsat Sport Premium / własne