Runjaic: Znajdujemy elementy, które musimy koniecznie poprawić

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W piątkowy wieczór rozpędzona Pogoń Szczecin w ramach 15. kolejki Lotto Ekstraklasy podejmie Legie Warszawa, która również zachwyca swoją grą.

W ostatnich ośmiu spotkaniach ligowych “Portowcy” odnieśli pięć zwycięstw, zanotowali dwa remisy oraz ponieśli dwie porażki. – Jesteśmy w dobrym momencie. Punktujemy i gramy ciekawie dla kibiców. Legia to klub z największym budżetem i możliwościami, najlepszą kadrą. Zawsze jest to faworyt – mówi Kosta Runjaic.

Pogoń nie będzie mogła skorzystać z kliku zawodników, którzy narzekają na urazy. – Adam Frączczak, Ricardo Nunes, Soufian Benyamina, Michał Żyro są kontuzjowani. Tomasz Hołota wczoraj trenował i sytuacja wygląda dobrze. Jarosław Fojut jeszcze nie może grać – powiedział na konferencji szkoleniowiec.

Podopieczni Kosty Runjaicia są chwaleni i nikt już nie pamięta słabego początku sezonu. Trener zauważa, że zawodnicy mają sporo do poprawy. Oglądamy mecze i znajdujemy elementy, które musimy koniecznie poprawić. Mamy rezerwy, które należy uruchomić. Piękna piłka i wyniki to jest to, co zapamiętujemy na dłużej – stwierdził Runjaic.

źródło: pogonszczecin.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi