Młody Simeone zagra w Atletico?

espn.com

Giovanni Simeone jest obecnie na ustach piłkarskiego świata. Syn słynnego Cholo zdobył w ostatnim ligowym spotkaniu przeciwko Juventusowi dwie bramki, czym przyczynił się do niemałej niespodzianki i wygranej Genoi 3:1.

21-letni wychowanek River Plate trafił w lecie do Europy i powoli zaczyna podbijać Serie A. W 11. rozegranych spotkaniach ligowych wpisał się na listę strzelców cztery razy, ale to ostatni występ przeciwko Starej Damie pozwolił mu przypomnieć o sobie światu. Młody napastnik zdaje sobie sprawę z talentu, jaki odziedziczył po ojcu i Genuę traktuje tylko jako krótki przystanek w swojej karierze. Giovanni wyznał bowiem, gdzie widziałby się w przyszłości, a jego wybór nie może dziwić.

Chciałbym grać dla Atletico Madryt. Ten klub wspaniale potraktował całą moją rodzinę, a najlepszym tego przykładem jest mój ojciec. To wspaniały klub, który dba o swoich pracowników i ma wobec nich wielką lojalność. Chciałbym być jego częścią – przyznał w rozmowie z hiszpańskim Cadena SER utalentowany napastnik.

Przyszłość młodego Simeone leży teraz w rękach jego i Atletico. Jeśli urodzony w Madrycie piłkarz będzie czynił postępy w swojej grze to z pewnością któregoś dnia Rojiblancos zgłoszą się po niego. Pytanie tylko, czy nastąpi to jeszcze za rządów Cholo i obaj będą mieli okazję razem popracować, czy już po jego odejściu?


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *