Milik: To wyjątkowy wieczór w trudnym momencie dla drużyny

Arkadiusz Milik / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Arkadiusz Milik poprowadził swój zespół do fazy pucharowej rozgrywek Ligi Mistrzów. Polak po nieco miesięcznej absencji wrócił w znakomitym stylu kompletując hat-trick.

SSC Napoli rozgromiło na San Paolo belgijskie KRC (4:0), a wynik rozstrzygnął w pierwszej części reprezentant Polski trzykrotnie pokonując golkipera. – To mój pierwszy hat-trick w Napoli, jestem więc niezwykle szczęśliwy. Po raz pierwszy piłkarz Napoli zdobył hat-tricka w Lidze Mistrzów, to więc wyjątkowy wieczór. Szczególnie w tym trudnym momencie, który przechodzimy w drużynie – przyznaje Arkadiusz Milik cytowany przez “polsatsport.pl”. – Teraz jednak cieszymy się pięknym momentem. Wierzymy, że wszystkie złe momenty odejdą – dodał.

– Koncentrujemy się tylko na naszej grze, próbujemy nie myśleć o niczym innym. To piękny wieczór dla nas i naszych kibiców – zakończył snajper neapolitańczyków. Na prezesie włoskiego zespołu, Aurelio de Laurentisie zwycięstwo nie zrobiło wrażenia i bez żadnych skrupułów postanowił zwolnić Carlo Ancelottiego. Jego następcą z dużym prawdopodobieństwem zostanie Gennaro Gattuso.

źródło: polsatsport.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi