Miedź Legnica pozyskała sponsora, logo pojawi się na koszulkach

miedzlegnica.eu


FORTUNA Online Zakłady Bukmacherskie zostało sponsorem Miedzi Legnica. Logo oficjalnego sponsora i bukmachera Miedzi znajdzie się m.in. na nowych koszulkach meczowych pierwszego zespołu.

FORTUNA Online Zakłady Bukmacherskie to najdłużej legalnie działająca firma z branży bukmacherskiej na polskim rynku. Nowa umowa Miedzi z FORTUNĄ obowiązywać będzie przez najbliższy sezon. Logo firmy znajdzie się m.in. na koszulkach meczowych pierwszego zespołu zielono-niebiesko-czerwonych, a marka mocno eksponowana będzie również na Stadionie im. Orła Białego podczas meczów Miedzianki. Ponadto przewidziane są wspólne działania marketingowe.

FORTUNA była z nami w czasie pierwszego sezonu w Ekstraklasie, ale też nie opuściła nas w trudnych chwilach, po spadku. To dla nas niezwykle istotne, że możemy współpracować z firmą, dla której ważne są długofalowe relacje, stabilność i lojalność. Liczę, że kibice Miedzi także to docenią, korzystając z oferty FORTUNY. Nasza współpraca wkracza teraz w nowy, wyjątkowy etap. FORTUNA zostanie jednym z największym sponsorów naszego Klubu, a jej logo – w dużym formacie – zagości na koszulce meczowej pierwszej drużyny. Jestem pewny, że ta współpraca zapewni wymierne korzyści obu stronom i przyczyni się do dalszego rozwoju – mówi Tomasz Brusiło, Prezes Zarządu Miedzi.

Poprzednia, owocna współpraca obu podmiotów miała miejsce w latach 2017-2021. Kojarzy się więc z największymi sukcesami naszego zespołu. Teraz FORTUNA znów będzie towarzyszyć Miedzi w piłkarskiej elicie. Firma od lat wspiera polski sport i kluby, w których widzi największy potencjał marketingowy. Ponownie w tym gronie znalazła się Miedź!

Miedź Legnica to niezwykle stabilny i sprawdzony partner sponsoringowy, dlatego cieszę się, że będziemy mogli już po raz drugi towarzyszyć klubowi z Legnicy w ekstraklasowej przygodzie. Głęboko wierzę, że rola beniaminka nie zdeprymuje piłkarzy Miedzi i wielokrotnie uda im się zaskoczyć teoretycznie wyżej notowanych rywali. Jak zawsze będziemy starali się być aktywnym sponsorem i przygotujemy najbardziej atrakcyjną ofertę zakładów na mecze Miedzi. Niebawem wspólnie z klubem będziemy informować również o regularnych akcjach marketingowych dla kibiców zielono-niebiesko-czerwonych – mówi Konrad Komarczuk, Prezes FORTUNY Online Zakłady Bukmacherskie.

źródło: miedzlegnica.eu /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.