Michał Grudniewski na dłużej w Widzewie Łódź

Środkowy obrońca występujący na co dzień w Widzewie Łódź przedłużył swój obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku kontrakt, nowa umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2023 roku.

27-latek swoją piłkarską karierę rozpoczynał w Legii Warszawa. Przechodził tam przez kolejne etapy juniorskie, aż do rezerw. Tam zakończyła się jego karierę w stołecznej drużynie. Odszedł na wypożyczenie do występującego wówczas w drugiej lidze grupie zachodniej Zagłębia Sosnowiec. Po powrocie z wypożyczenia, definitywnie rozstał się z drużyną ze stolicy Polski. Jego kolejnym etapem w karierze była pierwszoligowa Pogoń Siedlce. Nie zagrzał tam miejsca na długo, bo już po ośmiu miesiącach zszedł o poziom niżej do Legionovii Legionowo, z której to po niespełna roku, w lutym 2016 przeniósł się do Radomia. W barwach Radomiaka Grudniewski występowa przez prawie cztery i pół roku notują 111 i zdobywają 1 bramkę. Z drużyną z województwa Mazowieckiego świętował awans z drugie do pierwszej ligi. Przygodę w Radomiaku zakończył przed obecnym sezonem przechodząc do Widzewa Łódź.

W trwającej kampanii zawodnik wybiegał na pierwszoligowe boiska 10 razy, uzbierał w tym czasie 2 żółte kartki. Wystąpił też w jednym meczu Puchar Polski, przeciwko Legii Warszawa – porażka 0:1.

Widzew dotychczas w obecnym sezonie w 21 spotkaniach zdobył 31 punktów, co przełożyło się na ósme miejsce w tabeli, na granicy strefy barażowej.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *