

Menedżer Stoke zwolniony
Paul Lambert opuścił stanowisko menedżera za porozumieniem obu stron - czytamy w oświadczeniu na oficjalnej stronie klubu Stoke City. Anglik nie zdołał utrzymać The Potters w Premier League.
Nie zdołał zapewnić nam spokojnego bytu w Premier League, odkąd został zatrudniony w styczniu, ale z pewnością nie było to wynikiem braku wysiłku, profesjonalizmu i braku zaangażowania z jego strony - napisał klub.
Paul Lambert prowadził klub w 15 spotkaniach i zdołał wygrać zaledwie dwukrotnie. Wcześniej pracował m.in w Wolves czy Blakburn.
źródło: stokecityfc.com
-
AktualnościPrzewidywane jedenastki na spotkanie Urugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 14:04
-


AktualnościLamine Yamal: "Nie panikujcie" – 18-latek odpowiada na krytykę po remisie Hiszpanii z Republiką Zielonego PrzylądkaNowacki / 21 czerwca 2026, 13:18
-


AktualnościTunezja ustanowiła unikalny anty-rekord na Mistrzostwach ŚwiataNowacki / 21 czerwca 2026, 13:13
-


AktualnościEkwador wciąż w grze po remisie 0:0 z Curaçao. "Mamy 100 minut", by odwrócić losy grupyNowacki / 21 czerwca 2026, 13:05
-

AktualnościMundial 2026. Curacao 0:0 Ekwador. 15 interwencji bramkarzaNowacki / 21 czerwca 2026, 12:50
-

AktualnościMundial 2026. Eloy Room hitem internetu po historycznym remisie Curacao z EkwadoremNowacki / 21 czerwca 2026, 12:41





































