Mecze na żywo, Transmisje TV: Sobota 7 maja 2022

TV kamera, ekstraklasa

Zdjęcie: shutterstock.com


Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 7 maja 2022 roku.

09:30| Magazyn “Stan futbolu” (TVP Sport)

12:15| Stal Rzeszów – Motor Lublin (TVP Sport)

12:40| GKS Tychy – Puszcza Niepołomice (Polsat Sport)

13:00| Celtic FC – Heart Of Midlothian FC (Polsat Sport Extra)

14:00| RCD Mallorca – Granada CF (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| Wisła Płock – Warta Poznań (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

15:00| Torino FC – SSC Napoli (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

16:00| Brentford FC – Southampton FC (Canal+Family), player.pl, canal+online

16:00| Burnley FC – Aston Villa (Canal+Now), player.pl, canal+online

16:00| Chelsea FC – Wolverhampton Wanderers (Canal+Premium), player.pl, canal+online

16:15| Athletic Club – Valencia CF (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:30| Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin (TVP Sport, Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

18:00| US Sassuolo – Udinese Calcio (Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

18:30| Deportivo Alaves – RC Celta (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

18:30| Brighton&Hove Albion – Manchester United (Canal+Sport2), player.pl, canal+online

18:30| Cadiz CF – Elche CF (Canal+Family, Canal+Sport5), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

19:00| SL Benfica – FC Porto (Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

20:00| Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

20:45| SS Lazio – UC Sampdoria (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

20:45| Liverpool FC – Tottenham Hotspur (Canal+Sport2), player.pl, canal+online

21:00| OGC Nice – FC Nantes (Polsat Sport)

21:00| Real Betis – FC Barcelona (Canal+Sport5), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:30| Atletico Mineiro – America Mineiro FC (Polsat Sport Premium1), canal+online

21:30| Portimonense SC – Sporting CP (Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:30| Charlotte FC – Inter Miami CF (Polsat Sport News)

22:00| Magazyn “Liga+” (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

00:00| Magazyn “Eleven GOL Live” (Eleven Sports1), player.pl, canal+online

01:30| New England Revolution – Columbus Crew (Polsat Sport)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.