Mecze na żywo, Transmisje TV: Sobota 1 października 2022

TV kamera, ekstraklasa

Zdjęcie: shutterstock.com

Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 1 października 2022 roku.

13:30| Arsenal FC – Tottenham Hotspur (Canal+Sport2), player.pl, canal+online

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

13:30| Heart Of Midlothian FC – Rangers FC (Polsat Sport Premium1), canal+online

14:00| Cadiz CF – Villarreal FC (Eleven Sports3, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

14:30| Olimpia Elbląg – Kotwica Kołobrzeg (TVP Sport)

15:00| Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

15:00| SSC Napoli – Torino FC (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| NK Domzale – NS Mura (Sportklub), canal+online

16:00| Liverpool FC – Brighton&Hove Albion (Canal+Sport2), player.pl, canal+online

16:15| Getafe CF – Real Valladolid CF (Canal+Sport5), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

16:30| SC Cambuur – PSV (Polsat Sport Premium3), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:00| RC Strasbourg – Stade Rennais FC (Canal+Now), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:30| Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów (Polsat Sport Extra)

17:30| Lech Poznań – Legia Warszawa (TVP Sport, Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

18:00| Inter – AS Roma (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

18:30| Sevilla FC – Atletico Madryt (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

19:00| AC Sparta Praga – FC Hradec Kralove (Polsat Sport Premium4), canal+online

20:00| AFC Ajax – Go Ahead Eagles (Polsat Sport News), Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

20:15| FC Koper – NK Bravo (Sportklub), canal+online

20:30| Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

20:45| Empoli FC – AC Milan (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:00| RCD Mallorca – FC Barcelona (Canal+Premium), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:00| Paris Saint Germain – OGC Nice (Eleven Sports2, Eleven Sports4, Canal+Sport2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:30| Vitoria SC – SL Benfica (Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

22:00| Sao Paulo FC – Independiente Del Valle (Polsat Sport Premium1), canal+online

22:30| Magazyn „Liga+” (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

23:00| Magazyn „Eleven GOL Live” (Eleven Sports1), player.pl, canal+online

23:30| Charlotte FC – Philadelphia Union (Polsat Sport Extra)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.