Mecze na żywo, Transmisje TV: Niedziela 8 maja 2022

TV kamera, ekstraklasa

Zdjęcie: shutterstock.com


Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 8 maja 2022 roku.

12:30| Spezia Calcio – Atalanta BC (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

12:30| Lechia Gdańsk – PGE FKS Stal Mielec (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

12:40| Arka Gdynia – Miedź Legnica (Polsat Sport)

13:30| Royale Union Saint Gilloise – Club Brugge KV (Eleven Sports4), player.pl, canal+online

14:00| Getafe CF – Rayo Vallecano (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

14:30| AZ Alkmaar – AFC Ajax (Polsat Sport News), Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

14:30| Vitesse – SC Heerenveen (Polsat Sport Premium2), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| Stade De Reims – RC Lens (Eleven Sports3, Canal+Family), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| Leicester City – Everton (Canal+Now), player.pl, canal+online

15:00| Venezia FC – Bologna FC (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| Raków Częstochowa – Cracovia (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

15:00| Arsenal FC – Leeds United (Canal+Premium), player.pl, canal+online

16:00| FC Viktoria Pilzno – AC Sparta Praga (Polsat Sport Premium1), canal+online

16:00| Flamengo – Botafogo (Polsat Sport Premium3), canal+online

16:15| Villarreal CF – Sevilla FC (Canal+Sport2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

16:45| Feyenoord Rotterdam – PSV (Polsat Sport Premium2), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:00| FC Lorient – Olympique Marsylia (Eleven Sports2, Canal+Family), player.pl, canal+online , Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:30| Piast Gliwice – Lech Poznań (Canal+Premium, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

17:30| Manchester City – Newcastle United FC (Canal+Sport), player.pl, canal+online

18:00| US Salernitana – Cagliari Calcio (Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

18:30| RCD Espanyol – CA Osasuna (Canal+Sport2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

19:00| SK Slavia Praga – 1.FC Slovacko (Polsat Sport Premium1), canal+online

20:00| Aris FC – Olympiacos FC (Sportklub), canal+online

20:45| Hellas Verona FC – AC Milan (Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

20:45| Paris Saint Germain – ESTAC Troyes (Canal+Sport2, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:00| Atletico Madryt – Real Madryt CF (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.