Mecze na żywo, Transmisje TV: Niedziela 11 września 2022

TV kamera, ekstraklasa

Zdjęcie: shutterstock.com

Przedstawiamy propozycje transmisji telewizyjnych na dzień 11 września 2022 roku.

10:00| Magazyn „Wysoki pressing” (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

11:00| Magazyn „Cafe futbol” (Polsat Sport)

12:30| Miedź Legnica – Korona Kielce (Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

12:30| Atalanta BC – US Cremonese (Eleven Sports3, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

12:40| ŁKS Łódź – Bruk Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport)

13:00| RC Strasbourg – Clermont Foot 63 (Canal+Sport2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

14:00| Real Madryt CF – RCD Mallorca (Eleven Sports2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

14:30| PSV – RKC Waalwijk (Polsat Sport Premium1), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| Pogoń Szczecin – Lech Poznań (TVP Sport, Canal+Sport, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

15:00| FC Lorient – FC Nantes (Canal+Sport2), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| Bologna FC – ACF Fiorentina (Eleven Sports3), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| US Sassuolo – Udinese Calcio (Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

15:00| NK Bravo – NK Maribor (Sportklub), canal+online

16:15| Elche CF – Athletic Club (Canal+Family), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

17:30| Raków Częstochowa – Legia Warszawa (Canal+Premium, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

17:30| NS Mura – FC Koper (Sportklub), canal+online

18:00| SS Lazio – Hellas Verona FC (Eleven Sports3, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

18:30| Getafe CF – Real Sociedad (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

19:00| SK Slavia Praga – SK Dynamo Czeskie Budziejowice (Polsat Sport Premium1), canal+online

19:30| Magazyn „Liga+Extra” (Canal+Premium, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

20:00| Feyenoord Rotterdam – Sparta Rotterdam (Polsat Sport Premium2), canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

20:30| Asteras Tripolis FC – Aris FC (Sportklub), canal+online

20:45| AS Monaco – Olympique Lyon (Canal+Sport2, Eleven Sports2, Eleven Sports4), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

20:45| Juventus FC – US Salernitana (Eleven Sports1), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:00| Sao Paulo FC – Corinthians (Polsat Sport Premium1), canal+online

21:00| Real Betis – Villarreal CF (Canal+Sport), player.pl, canal+online, Betclic TV, Fortuna TV, Superbet TV

21:00| Magazyn „Turbokozak” (Canal+Premium, Canal+Sport3), player.pl, canal+online

23:00| Magazyn „Eleven GOL Live” (Eleven Sports1), player.pl, canal+online


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.