Mateusz Cholewiak: Występ przed taką publicznością to zawsze wielkie przeżycie

Mateusz Cholewiak

Mateusz Czarnecki

Mateusz Cholewiak rozegrał w barwach Legii Warszawa 23. spotkania oraz zdobył dwa tytuły Mistrza Polski. W dzisiejszym spotkaniu 34 – latek znajdzie się jednak po drugiej stronie barykady. Od lipca 2023 roku reprezentuje barwy Puszczy Niepołomice. W wywiadzie udzielonym portalowi sport.tvp.pl postanowił poruszyć kilka ciekawych kwestii.

O poprzednim spotkaniu przeciwko Legii…

Zostawiliśmy w Mielcu dużo zdrowia, a wyjechaliśmy bez punktów. Popełniliśmy dwa bardzo kosztowne błędy, które rywale wykorzystali. Znów wpadliśmy do strefy spadkowej, ale nie ma co robić z tego tragedii. Już pokazaliśmy, że potrafimy wydostać się z trudnego położenia. 

O braku możliwości gry w Niepołomicach…

Wiadomo, że boisko Puszczy jest specyficzne i często było niewygodne dla rywali. Stadion Cracovii był nam jednak przyjazny i nie można szukać w tym wymówki. Wiadomo, że dobrze byłoby grać w Niepołomicach, ale nie mamy wyjścia. Musimy dostosować się do obecnych warunków.

O powrocie na Łazienkowską…

– Występ przed taką publicznością to zawsze wielkie przeżycie. Samą przygodę wspominam świetnie. Nie była ona zbyt długa, nie odegrałem też szczególnie ważnej roli, ale gdybym miał podejmować decyzję ponownie, zrobiłbym to samo. Zagrałem w jednym z największych klubów w Polsce i mogłem wpisać do CV dwa tytuły mistrza kraju – podkreślił były zawodnik między innymi Górnika Zabrze.

Źródło: sport.tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x