Mario Gomez: słaba forma Wolfsburga to częściowo moja wina

Mario Gomez przyjął część odpowiedzialności za słabą grę Wolfsburga w pierwszej części sezonu na siebie i pochwalił przechodzącego do Paris SG Juliana Draxlera za jego postawę, mimo, że ten chciał opuścić szeregi „Wilków”.

Gomez przybył do Wolfsburga w lecie z Fiorentiny spędzając ostatni sezon na wypożyczeniu w Besiktasie.

W lidze tureckiej zakończył on rozgrywki z tytułem króla strzelców i oczekiwania były wielkie dla byłego napastnika Bayernu i Stuttgartu, jednak dopiero w 8. kolejce Bundesligi strzelił on swojego pierwszego gola.

– Jeśli wygralibyśmy pięć pierwszych spotkań sezonu, wówczas bylibyśmy w zupełnie innym położeniu, ale ja zmarnowałem wiele dobrych okazji, dlatego część winy za nasze słabe występy to także mój udział. – Powiedział Gomez dla Welt am Sonntag.

Ale uwierzcie mi, każdego dnia chodzę na trening w dobrym nastroju i wierzę, że wrócimy na właściwe tory.

Draxler nie będzie partnerem w drużynie dla Gomeza od stycznia 2017, kiedy to ten pierwszy przejdzie do Paris SG, po tym jak sześć miesięcy temu pierwszy raz wyraził chęć opuszczenia ekipy „Wilków”.

– Julian nigdy nie był w złym nastroju, on zawsze dawał z siebie wszystko, jednak chciał po prostu grać w lepszym klubie i każdy powinien to respektować. – Powiedział Gomez.

Źródło: ESPN


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.