Marek Papszun nie chce mieć nic wspólnego z PZPN. Został źle potraktowany podczas wyboru selekcjonera

Papszun

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Marek Papszun odszedł z Rakowa Częstochowa po zdobyciu mistrzostwa Polski w sezonie 2022/2023. Następnie zaczęły pojawiać się informacje na temat kierunku, który może obrać trener. Nie inaczej było podczas wyboru nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Cezary Kulesza ostatecznie postawił na Michała Probierza.

Od tego momentu relacje Papszuna z obecnymi władzami Polskiego Związku Piłki Nożnej nie należą do najlepszych. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, 49-latek odrzucił niedawno ważne zaproszenie od federacji.

Marek Papszun nie chciał przyjąć zaproszenia do Szkoły Trenerów PZPN, bo nie chce mieć nic wspólnego z obecnymi władzami po tym, jak wyglądała rekrutacja na posadę selekcjonera. Czuł, że to od początku była farsa i przedstawienie. Taka sytuacja też pokazuje, w jakim miejscu jest PZPN – powiedział w programie „Pogadajmy o piłce” dziennikarz, cytowany przez portal transfery.info.

– Część zarządu, ludzi w PZPN i w polskiej piłce ma już dość tej kadencji. Nie wystarczy chwalenie się budżetem. W Jachrance dojdzie do spotkania klubów Ekstraklasy. Można usłyszeć, że Cezary Kulesza traci poparcie wśród baronów i ligi – dodał Włodarczyk.

Źródło: transfery.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.