Premier League: Manchester United znów zwycięski

manutd.com

Manchester United pokonał West Ham 3:1 i wskoczył na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Ole Gunnar Solskjaer wystawił na ten mecz mocno rezerwowy skład. Widać było, że priorytetem dla Czerwonych Diabłów była konfrontacja z RB Lipsk, w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów. Ten fakt przełożył się na fatalną dyspozycję gości w pierwszej połowie. West Ham absolutnie zdominował przeciwnika i objął prowadzenie po trafieniu Součka.

Na drugą połowę z ławki rezerwowych weszli Marcus Rashford i Bruno Fernandes. Te zmiany kompletnie odmieniły wygląd tego spotkania. Manchester wreszcie zaczął grać w piłkę. Odrabianie strat rozpoczął Pogba. Francuz uderzył z dystansu i trafił pięknego gola. Drugą bramkę dla gości zdobył Greenwood, a wynik spotkania ustalił Rashford. Manchester przez przerwę przemienił się z pistoletu na wodę w karabin maszynowy. Czerwone Diabły znów dogoniły wynik meczu i wygrały go.