Manchester United zamierza kupić Eriksena już w styczniu

Eriksen

Twitter Spurs

Mimo niepowodzenia w letnim okienku transferowym, Manchester United nie zamierza odpuścić i ponownie złożyć ofertę za Christiana Eriksena. Ma się to wydarzyć już w styczniu.

Kontrakt Eriksena z Tottenhamem obowiązuje do czerwca 2020 roku. Duńczyk już w styczniu będzie mógł podpisać przedwstępne porozumienie z zagranicznym pracodawcą i odejść z Londynu za darmo po zakończeniu sezonu. Niewiele wskazuje na to, by miał pozostać w Tottenhamie.

Według „Daily Mirror” Manchester United zamierza złożyć ofertę, by Eriksen stał się częścią projektu Ole Gunnara Solskjaera. Duńczyk miałby odegrać bardzo istotną rolę.

27-latek w rozmowach z dziennikarzami podkreślał, że w dalszym etapie swojej kariery chętnie zmieniłby ligę. Duńczyk od dawna jest łączony z transferem do Realu Madryt. Piłkarza w swoich szeregach chętnie widziałby również Juventus.

Działaczom z Old Trafford zależy na czasie, wolą sprowadzić Duńczyka już w styczniu, ponieważ latem konkurencja w pozyskaniu gracza Spurs będzie o wiele większa.

Źródło: Daily Mirror

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi