Brosz: Strasznie cieszymy się z tego zwycięstwa

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Piątkowe starcie z Wisłą Kraków Górnik Zabrze może zaliczyć do udanych. Podopieczni Marcina Brosza wygrali 4:2, a dublet między innymi zaliczył Jesus Jimenez. Sam szkoleniowiec zabrał głos na temat tego spotkania. 

“Strasznie cieszymy się z tego zwycięstwa i myślę, że to jest trafne podsumowanie tego meczu. Zawodnicy zdają sobie sprawę, jaki ciężar gatunkowy wszyscy dźwigamy i było widać, jak wszyscy przeżywają wydarzenia boiskowe. Najważniejsze jest dla mnie to, że po trzeciej bramce szliśmy dalej do przodu i chcieliśmy zdobywać gole. To w sporcie jest najcenniejsze, że do końca walczyliśmy i to nie tylko o punkty, ale i o jak największą liczbę goli, żeby sprawić radość sobie, ale i przede wszystkim naszym kibicom” – zaczął.

“Wejście Łukasza Wolsztyńskiego dało nam to, czego oczekujemy. Brał na siebie ciężar, wygrywał pojedynki jeden na jeden i wprowadził spokój, przez co nasza gra robiła się bardziej płynna. Co więcej – dał nam bramkę, co było impulsem dla zespołu oraz dla trybun. Od tego momentu zaczęła się emocjonująca wymiana ciosów. Wiele rzeczy złożyło się na to, że się cieszymy z wygranej, ale to, co najważniejsze jest przed nami i zdajemy sobie z tego sprawę” – zakończył.

Źródło: www.wisła.kraków.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *