Luciano Spalletti nie może być pewny swojej przyszłości w Neapolu

Spalletti

sscnapoli.it


Według informacji, jakie podaje La Gazzetta dello Sport, Luciano Spalletti może w najbliższym czasie pożegnać się z posadą trenera SSC Napoli. Władze klubu nie są zadowolone z postawy prowadzonego przez niego zespołu.

Napoli wpadło w poważny dołek już na początku kwietnia. Porażki z Fiorentiną i Empoli oraz niewystarczający remis z Romą najprawdopodobniej staną na drodze neapolitańczykom do zdobycia mistrzostwa Włoch. Zespół znajduje się w gorszej formie w kluczowym momencie sezonu, a to nie może być powodem do zadowolenia dla zarządu klubu.

Cieniem na osobie trenera Napoli – Luciano Spallettiego kładzie się przede wszystkim ostatnia kompromitująca porażka z Empoli. Nie dość, że w obecnym sezonie była to już druga przegrana drużyny z południa Włoch w pojedynkach z zespołem Szymona Żurkowskiego, to jeszcze wręcz nieprawdopodobne są jej okoliczności. Zespół Piotra Zielińskiego prowadził 2:0 do 80. minuty, by finalnie przegrać 3:2 z niżej notowanym rywalem.

Po tym meczu Luciano Spallettii pokłócił się z synem Aurelio De Laurentiisa, który jest wiceprezesem klubu. Pokazuje to, jakie zgrzyty pojawiają się na linii zarząd i trener. Niewykluczone, że ta sytuacja przeważy na tym, że 63-letni trener pożegna się z posadą trenera Napoli.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.