Lokomotiw Moskwa wygrywa dzięki Polakom

Grzegorz Krychowiak oraz Maciej Rybus mieli spory udział w zwycięstwie Lokomotiwu Moskwa w 4. kolejce Premjer Ligi.

Lokomotiw Moskwa dzięki asyście Macieja Rybusa oraz bramce w doliczonym czasie gry Grzegorza Krychowiaka wygrywa z Krylią Sowietow Samara 2:1.

Pierwsza bramka w spotkaniu padła w 15. minucie. Maciej Rybus dośrodkował w pole karne Krylii, a znajdujący się tam Fiodor Smołow pewnie głową pokonał Siergieja Ryżykowa.

Gospodarze wyrównali dopiero w 88. minucie. Złe wybicie Rybusa zostało zamienione na dośrodkowanie Antona Zinkowkiego w pole karne Lokomotiwu, a w nim Aleksandr Sobolew strzałem z woleja pokonał Guilherme. Jednak decydujący głos w spotkaniu miał Grzegorz Krychowiak. Pomocnik reprezentacji Polski w 4. minucie doliczonego czasu gry dobił piłkę głową po tym, jak Ryżykow wybronił strzał Rifata Żamaletdinowa.

Lokomotiw Moskwa po 4 meczach ma 7 punktów i na obecną chwilę zajmują piąte miejsce w tabeli rosyjskiej Premjer Ligi. Prowadzi z kompletem punktów Zenit St. Petersburg, który nie rozegrał jeszcze swojego spotkania w 4. kolejce ligi.