Liga turecka: Remis Beşiktaşu

Beşiktaş zremisował u siebie 1:1 z Çaykur Rizespor Kulübü, w meczu 2. kolejki tureckiej Spor Toto Super Lig.

Gola wyrównującego dla 3. drużyny poprzedniego sezonu zdobył Olcay Şahan w 81. minucie. Wcześniej gości na prowadzenie wyprowadził Ümit Korkmaz, 3 minuty po przerwie.

Beşiktaş JK 1-1 Çaykur Rizespor Kulübü
Olcay Şahan 81 – Ümit Korkmaz 48

Beşiktaş: 29. Tolga Zengin – 22. Ersan Gülüm (58, 6. Tomáš Sivok), 31. Ramon Motta (72, 20. Necip Uysal), 3. İsmail Köybaşı, 19. Pedro Franco, 13. Atiba Hutchinson, 8. Veli Kavlak, 10. Olcay Şahan, 7. Gökhan Töre, 11. Mustafa Pektemek (68, 21. Kerim Frei), 23. Cenk Tosun.

Çaykur Rizespor: 1. Serkan Kırıntılı – 23. Giray Kaçar, 3. Ousmane Viera, 17. Orhan Ovacıklı, 53. Ali Adnan Kadhim, 55. Ümit Korkmaz, 66. Kıvanç Karakaş (74, 20. Murat Duruer), 6. Kağan Söylemezgiller, 32. Lomana LuaLua (80, 63. Deniz Kadah), 13. Filip Hološko (58, 11. Eren Albayrak), 9. Léonard Kweuke.

żółte kartki: Kavlak, Frei – Ovacıklı, Karakaş, Kweuke.
sędziował: Hüseyin Göçek.