Liga Narodów: Zestawienie wyników meczów dywizji A, B i C

Erling Braut Håland

Erling Braut Håland (Norwegia U-20) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Podczas gdy Polacy podejmowali Włochów w Gdańsku w tym samym czasie miały miejsca także inne piłkarskie wydarzenia. W dywizji A Francja zremisowała z Portugalią bezbramkowo, a taki sam rezultat padł w meczu Anglii z Belgią. 

Największymi hitami niewątpliwie były starcia Mistrzów Świata z Mistrzami Europy. Ronaldo i spółka nie zdołali jednak złamać zasieków stworzonych przez Mbappe i spółki. Taki sam problem mieli Belgowie w kondrontacji z Anglikami. Obejść się smakiem musiała się Holandia, która nie dała rady dużo słabszej ekipie z Bośni.

Patrząc niżej możemy zwrócić uwagę przede wszystkim na finów, którzy po porażce z Polską w meczu towarzyskim zdołali się pozbierać. Po uzupełnieniu braków kadrowych pokonali Bułgarię 2:0. Na szczególną uwagę zasługuje popis Norwegii, a w zasadzie popis dwóch panów Odegaard-Halland. Pierwszy z nich dwukrotnie zagrywał ostatnie podanie, a drugi strzelił hat-tricka. Sensacją jest za to porażka Serbów, którzy pomimo dominacji nad Węgrami polegli 0:1.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.