Liga Mistrzów na żywo: Sevilla – Man Utd / Szachtar – AS Roma

www1.pictures.zimbio.com

W środowych pojedynkach 1/8 Ligi Mistrzów, Sevilla na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán zmierzy się z Manchesterem United, natomiast Szachtar Donieck zmierzy się z AS Romą. Zapraszamy na live z obu tych spotkań.

Sevilla – Manchester United 0:0 (0:0)

Szachtar Donieck – AS Roma 2:1 (0:0)
Ferreyra 52′, Fred 71′ – Cengiz Ünder 41′

Koniec emocji, mimo braku goli w Sevilli samo spotkanie mogło się podobać.

86′ – Ogromne zamieszanie w “szesnastce” Man Utd, ale Sevilla bije głową w mur.

83′ – Romelu Lukaku wpakował futbolówkę do siatki, ale sędzia dopatrzył się przyjęcia piłki ręką i nie uznał trafienia. Słuszna decyzja arbitra.

80′ – Anthony Martial zmienia Juana Matę, ostatnia nadzieje kibiców Czerwonych Diabłów.

75′ – Jose Mourinho dokonuje drugiej zmiany, za Alexisa Sancheza pojawia się Marcus Rashford.

71′ – Goooool! 2:1 dla Ukraińców. Bezpośrednio z rzutu wolnego bramkę zdobył

70′ – Sevilla do tej pory postawiła trudne warunki ekipie Jose Mourinho.

65′ – Najaktywniejszy na boisku Correa znowu miał znakomitą okazję, lecz ma spory problem ze skutecznością.

64′ – Lenglet zbyt lekko uderzył głową i futbolówka w rękach hiszpańskiego golkipera.

63′ – Arbiter dzisiejszych zawodów w Sevilli nie wytrzymuje ciśnienia i wielokrotnie popełnia błędy.

55′ – Zespół Szachtara nabrał wiatru w żagle i napierają coraz mocniej gości.

52′ – Goooool. Do wyrównania doprowadza Szachtar za sprawą Ferreyry, który wykorzystuje niefrasobliwość obrońców Rzymian.

52′ – Vazquez wymanewrował obronę Czerwonych Diabłów, lecz samo uderzenie pozostawia wiele do życzenia.

45′ – Ależ fantastyczna okazja dla Sevilli. Hiszpan David De Gea w wielkim stylu broni swój zespół prze utratą bramki.

41′ – Goooool. 20-letni Turek Cengiz Ünder wyprowadza AS Romę na prowadzenie.

42′ – Aktywny dziś Correa przed szansą otwarcia wyniku, lecz zbyt lekko uderzył.

41′ – Alexis Sanchez ukarany żółtą kartką.

38′ – Pierwsze celne uderzenie Man Utd w meczu, jednak McTominay w środek bramki.

33′ – Emocji w meczu Szachtar – AS Roma na razie jak na lekarstwo.

28′ – Correa wchodzi w pole karne gości, ale jego strzał ląduje prosto w ręce Davida De Gei.

23′ – Legendy futbolu na trybunach w Sevilli.

22′ – Dżeko niepilnowany w polu karnym oddaje strzał, lecz zbyt lekki, aby pokonać Pjatowa.

20′ – Steven N’Zonzi ukarany żółtym kartonikiem. Defensywny pomocnik musi od teraz uważnie grać.

17′ – Ander Herrera musi opuścić murawę z powodu kontuzji, a w jego miejsce na boisku melduje się Paul Pogba.

15′ – Kwadrans ze wskazaniem na Sevillę, która raz po raz wychodzi z atakami.

14′ – Banega oddał uderzenie z dalekiej odległości, ale sporo się pomylił.

12′ – Czerwone Diabły nieco uspokoiły grę i starają się spokojnie konstruować akcje.

6′ – Znakomita szansa dla Górników z Doniecka, ale z linii bramkowej piłkę wybija bramkarz Rzymian.

4′ – Muriel oddaje mocny strzał, ale De Gea z trudnością broni i łapie piłkę.

2′ – Sevilla od pierwszych minut wysoko atakuje Man Utd.

20:30 – Liczymy na ogromne emocje na tym stadionie.

19:51 – Już za niespełna godzinę będziemy emocjonować się Ligą Mistrzów, lecz wcześniej zajrzyjmy na europejskie boiska. W zaległym spotkaniu La Liga, Real Madryt po pierwszej połowie prowadzi na wyjeździe z Leganes (2:1). Zaś w 1/16 Ligi Europy CSKA Moskwa odnosi zwycięstwo nad Crveną Zvezdą Belgrad (1:0) i melduje się w kolejnej rundzie.

19:46 – Łapcie również wyjściowe jedenastki drugiego ze spotkań.