UEFA

Festiwal UEFA Champions League / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

AS Monaco przegrało z Club Brugge 0:4 (0:3). Zespół Kamila Glika jest bardzo blisko pożegnania się z Ligą Mistrzów. Polak zszedł z boiska w 76. minucie z powodu kontuzji pachwiny.

Therry Henry przeżywa bardzo trudny czas od momentu objęcia drużyny z Księstwa. AS Monaco pod jego wodzą przegrało trzy z pięciu meczów. Ogółem francuska drużyna nie odniosła zwycięstwa od… 11 sierpnia i 1. kolejki Ligue 1. Męczą ją kontuzje, brak skuteczności, a symptomów poprawy w grze zupełnie nie widać.

W Lidze Mistrzów Kamil Glik wraz z kolegami zajmują ostatnie miejsce w grupie A. Bolesna porażka z Brugge przyszła stosunkowo szybko. Już w 24. minucie było 3:0 po dwóch golach Vanakena i trafieniu Vesley’a. Pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry wynik ustalił Ruud Vormer.

AS Monaco – Club Brugge 0:4 (0:3)