Liga Konferencji Europy 2023/24 transmisje online za darmo. Gdzie oglądać?

Cosmin Iftode / Shutterstock.com

Kibice z pewnością czekają na nowy sezon 2023/24 Ligi Konferencji Europy. W fazie grupowej tych rozgrywek wystąpi Legia Warszawa. Prezentujemy szczegóły dotyczące możliwości oglądania transmisji z meczów Ligi Konferencji Europy 2023/24.

Liga Konferencji Europy 2023/24, gdzie oglądać?

Ligę Konferencji Europy będzie można śledzić za pośrednictwem platformy Viaplay. Transmisje telewizyjne z meczów Legii Warszawa będą dostępne na kanale TVP Sport. Transmisje online z meczów Legii będą pokazywane przez serwis Sport.tvp.pl i aplikację TVP Sport.

Liga Konferencji Europy 2023/24, transmisja online za darmo

Wszystkie mecze z udziałem Legii Warszawa w Lidze Konferencji Europy będzie można oglądać za darmo na Sport.tvp.pl oraz w dedykowanej aplikacji TVP Sport. Stream będzie dostępny nie tylko na komputerach i laptopach, ale także na smartfonach, tabletach i innych urządzeniach.

Stacja TVP Sport, oferuje również możliwość śledzenia transmisji na żywo przez naziemną telewizję cyfrową, kablówki oraz platformy satelitarne.

Liga Konferencji Europy 2023/24, transmisja online

Jeśli zależy wam na bardziej zaawansowanych możliwościach, Viaplay oferuje transmisje meczów Ligi Konferencji Europy jako element pakietu “Total”. Koszt to 44 zł miesięcznie przy płatności na rok lub 55 zł na miesiąc w ramach subskrypcji miesięcznej. Co więcej, Viaplay daje możliwość korzystania z jednego konta na dwóch różnych urządzeniach jednocześnie.

Z Viaplay można korzystać na wielu urządzeniach – od komputerów PC i Mac, przez telewizory różnych marek, aż po smartfony i tablety na różnych systemach operacyjnych. Nawet konsole do gier i specjalne urządzenia do streamingu są kompatybilne z tą platformą.

Liga Konferencji Europy 2023/24, typowanie

Bukmacher Fortuna przygotował atrakcyjną ofertę. Można tam typować wszystkie mecze w ramach rozgrywek Ligi Konferencji Europy. Nowi klienci mogą liczyć na pakiet bonusów powitalnych o wartości 630 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację i 10 zł za pierwszy depozyt. Co więcej, Fortuna daje możliwość śledzenia niektórych wydarzeń sportowych online, choć nie jest to oferta skierowana na mecze Ligi Konferencji Europy.

» Oferta NA ŻYWO na eFortuna.pl

Gdzie oglądać Ligę Konferencji Europy 2023/24 na żywo w TV?

Wszystkie transmisje Ligi Konferencji Europy 2023/24 będą pokazywane na platformie Viaplay. Mecze Legii Warszawa będą również dostępne w TVP Sport.

Gdzie oglądać Ligę Konferencji Europy 2023/24 online?

Transmisje Ligi Konferencji Europy 2023/24 na żywo w internecie można oglądać wyłącznie w serwisie Viaplay. Spotkania Legii będą też pokazywane przez serwis sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.