Liga Europy 2023/24 transmisje online za darmo. Gdzie oglądać?

Oleksandr Osipov / Shutterstock.com

Rusza sezon 2023/24 Ligi Europy, w której weźmie udział Raków Częstochowa. Z poniższego artykułu dowiesz się, gdzie oglądać transmisje Ligi Europy 203/24!

Liga Europy 2023/24, gdzie oglądać?

Liga Europy 2023/24 to okazja, by śledzić losy Rakowa Częstochowa i innych europejskich drużyn. Jeśli chodzi o możliwości śledzenia rozgrywek, TVP Sport udostępni transmisję meczów Rakowa Częstochowa. Z kolei platforma Viaplay oferuje transmisje wszystkich spotkań.

Liga Europy 2023/24, transmisja online za darmo

Jeżeli chcesz śledzić starcia Rakowa Częstochowa w ramach Ligi Europy, serwis Sport.tvp.pl oraz aplikacja TVP Sport umożliwiają to bez żadnych opłat. Darmowa transmisja, zarówno na platformie internetowej, jak i w aplikacji jest dostępna. TVP Sport, kanał dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej, kablówkach i platformach satelitarnych, także daje możliwość śledzenia spotkań Rakowa w bezpłatnej formie.

Liga Europy 2023/24, transmisja online

Jeśli planujesz oglądać też inne mecze niż Rakowa Częstochowa, Viaplay jest dla Ciebie. Ta platforma streamingowa stawia jakość. Aby mieć dostęp do rozgrywek, wystarczy wykupić pakiet “Total”, dostępny w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy płatności na rok lub w standardowej cenie 55 zł za miesięczną subskrypcję.

Co więcej, Viaplay pozwala na jednoczesne oglądanie transmisji na dwóch różnych urządzeniach, począwszy od komputerów PC i Mac, przez telewizory różnych marek, aż do konsol do gier i urządzeń do streamingu jak Chromecast czy Apple TV.

Liga Europy 2023/24, typowanie

Bukmacher Fortuna pozwala typować wyniki wszystkich meczów Ligi Europy. Po zarejestrowaniu nowego konta, klienci otrzymują bonus 630 zł, składający się z kilku elementów – 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt i trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł. Co ciekawe, Fortuna TV daje również możliwość śledzenia niektórych meczów online.

» Oferta NA ŻYWO na eFortuna.pl

Gdzie oglądać Ligę Europy 2023/24 na żywo w TV?

Wszystkie transmisje Ligi Europy 2023/24 będą pokazywane na platformie Viaplay. Mecze Rakowa będą również dostępne w TVP Sport.

Gdzie oglądać Ligę Europy 2023/24 online?

Transmisje Ligi Europy 2023/24 na żywo w internecie można oglądać wyłącznie w serwisie Viaplay. Spotkania Rakowa będą też pokazywane przez serwis sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.