Leon Goretzka uratował remis reprezentacji Niemiec

FIFA.com

Reprezentacja Niemiec w środę zremisowała na Volkswagen-Arenie w Wolfsburgu z reprezentacją Serbii (1:1).

Joachim Loew dokonał zmian w kadrze rezygnując z Thomasa Mullera, Matsa Hummelsa oraz Jerome’a Boatenga. – To trudne, ale musimy podejmować decyzje z myślą o przyszłości – tłumaczył selekcjoner naszych zachodnich sąsiadów. W środę Niemcy w ramach eliminacji mistrzostw europy 2020 zmierzą się z Holandią w Amsterdamie.

Niemieccy zawodnicy stworzyli doskonałe okazje do zdobycia bramek, lecz za każdym brakowało szczęścia lub genialnymi interwencjami popisywali się rywale. W dwunastej minucie bramkę zdobył Luka Jović, który jest doskonale znany niemieckim kibiców, ponieważ jest gwiazdą Eintrachtu Frankfurt. W 69. minucie do wyrównania doprowadził Leon Goretzka, który strzałem z linii pola karnego pokonał serbskiego golkipera.