Coraz gorsza sytuacja Coutinho w Barcelonie

bitfootball.com

Sezon wkracza w decydującą fazę, a forma Philippe Coutinho dalej pozostawia wiele do życzenia. Brazylijczyk w niczym nie przypomina siebie sprzed roku i możliwe jest jego odejście z Camp Nou w letnim okienku transferowym.

Spekuluje się, iż Barca jest skłonna sprzedać swoją gwiazdę za około 80 milionów euro. To kwota o 40 milionów niższa, niż ta, którą Duma Katalonii zapłaciła za niego dwanaście miesięcy temu. Zainteresowanie pomocnikiem wyraża Manchester United, ale nie wydaje się, aby to był atrakcyjny kierunek dla Brazylijczyka, ze względu na to, jakie problemy z aklimatyzacją w Anglii miała jego rodzina, gdy reprezentował on barwy Liverpoolu.

Wydaje się, że jedynym klubem, do którego mógłby trafić Coutinho jest Paris Saint-Germain. Francuzi są w stanie wyłożyć odpowiednio wysoką sumę za transfer, a także nie mieliby problemów z opłacaniem wysokiej pensji reprezentanta Canarinhos. W dodatku w Paryżu występuje kilku innych Brazylijczyków, którzy z pewnością chętnie przywitaliby Coutinho w swoich szeregach. 

źródło: goal.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi